Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha szeretem, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha szeretem, de már egyszer elutasítottt?

Figyelt kérdés

Ez a lány az évfolyamtársam és két hónapja elmondtam neki hogy tetszik.

Jól fogadta, randiztunk is kétszer, aztán egyszer csak elmondta, hogy nem szeretne kapcsolatot, és szerinte ebből nem is lehetne semmi.

Azt mondta, hogy a legfőbb bökkenő az az, hogy van egy ideálja, amihez akaratán kívül ragaszkodik.

Namármost, minden kritériuma kivétel nélkül igaz rám.

Nem hagyta hogy megismerjük egymást, ezért nem látta meg ezeket.

Persze tudom hogy elmondta hogy nem akar semmit, és azóta nem is szóltam hozzá, tiszteletben tartom a döntését, de már nem bírok magammal.

Nem tudok felejteni...valami ötlet hogy mitévő legyek?



2019. jún. 15. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg külsőre nem jössz be neki, amivel nem tudsz semmit sem kezdeni. Amiert persze nem hibáztathatod, hiszen biztosan te sem járnál egy olyan lannyal, aki külsőre nem jön be neked. De úgy egyáltalán nem...szóval akármennyire is szídjuk a világpt, hogy mert cvsak a külső számít...hát nem, de persze az is fontos. És mindenkinek más tetszik.

Keress helyette másik lányt, nem érdemes olyym után vágyakozni, akivel nem jöhet össze

2019. jún. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Bejövök neki külsőre, csak ezért jutottunk el a randikig :D

Nem szeretem ezt az "önszopást" de általában a legtöbb lánynak bejövök,gyakran próbálkoznak nálam, de nekem ő kell.

Meg sportolok rendszeresen kiskoromtól, szóval az izomzatom is éppen a helyén van.

Elég nagyképű duma tudom, nincs amúgy egyáltalán ekkora arcom,és egy kicsit rosszul is vagyok magantól,de szeretem tisztázni pontosan a dolgokat, még akkor is ha így sikerül.:D

2019. jún. 15. 22:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbálj meg vele beszélgetni,de csak barátilag, hogy megismerje igazi valódat.
2019. jún. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Értem én, de nem hülye ő sem.

Nem beszéltünk majdnem két hónapja, megegyeztünk abban hogy nem keresem, aztán most elkezdenénk beszélgetni...nyilván levágná hogy mi is a szándékom és hamar kihátrálna.

2019. jún. 16. 08:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha megbeszéltétek, hogy nem keresed, akkor szerintem tartsd magad ehhez. Engedd el, ne fuss egy olyan szekér után, ami nem vesz fel.
2019. jún. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz egy viszonzatlan érzést, de szeretnéd, hogy viszonozva legyen, akkor kicsit próbáld meg elmosni a státuszbéli (barát/pár) határokat. Ha nem ismer, nem fogsz neki bejönni. A nő nem vizuális típus (általában).

Ha nem is akar megismerni, keress mást, mert a nem az nem. Hajrá :)

2019. jún. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

Ráírtam a lányra egy jól megfontolt/megfogalmazott szöveggel amiben leírtam mindent amit érzek és jól fogadta.

Azt mondta hogy megleptem és hogy értékeli hogy kitartó vagyok és hogy nincs akadálya hogy újra beszéljünk. Ez persze nem jelent még semmit, de kaptam egy második esélyt és ezzel élnem kell.

Tehát ha valaki ezt csak olvassa azért mert hadonló cipőben van, akkor igenis beszélj az adott személlyel, mert egy próbát megér! ;)

2019. jún. 19. 03:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!