Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki, hogy szeretem ha idáig nagyon elutasító voltam vele?

Figyelt kérdés

Próbált néhányszor közeledni, de mindig nagyon hidegen viselkedtem vele. Ezért a kapcsolatunk nagyon megváltozott. Azt érzem feladta, és már nem is szívesen beszél velem, mert azt hiszi, hogy semmi értelme.

De rájöttem, hogy többet akarok tőle én is, és újrakezdenék mindent, de félek hogy már túl késő. Mindenképp személyesen mondanám el neki, minél hamarabb, de nem tudom hogyan, mert nem tudom mit akar(t).


2019. máj. 14. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, akkor menj oda hozzá, és mondd el neki. Kérj tőle bocsánatot, amiért hülye voltál, túlzásba vitted, mert egy tsundere vagy, és kérd, hogy próbáljátok meg.
2019. máj. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány?
2019. máj. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hoppá, bocsánat. :) Én lány vagyok, az illető a fiú.
2019. máj. 14. 18:40
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, jól gondolod, négyszemközt beszélj vele, és aztan majd meglátod.

De egyébként beszélgettél már vele, tehát ismered személyesen?

2019. máj. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Persze, hogy ismerem. Nemrég még félnapokat töltöttünk együtt... De valami szörnyen elromlott.
2019. máj. 14. 19:05
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Elromlott, mert elutasító voltál egy rendes sráchoz. Ez a Te hibád. De még talán nem késő. Írj rá, még ma, hogy szeretnél vele beszélni, és beszéljetek meg egy időpontot találkozóra. Nem késő, ha tényleg érzett irántad valamit, akkor ezt meg fogja érteni, és örülni fog neki. Szóval hajrá. Egyébként pont én is egy ilyen szituációban vagyok, de én azt leshetem, hogy a csaj írni fog... Persze minden nap reménykedek benn, hogy hátha meggondolja magát... Szerintem Ő is így érez.
2019. máj. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi történt?
2019. máj. 16. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#6 -os.

Nem az ő hibája! Igaz, nem kellett volna hidegnek lennie, de ha nem tetszik neki a fiú, akkor nem tetszik! Most neki kell helyrehoznia, de nem hibás. Senki sem tudja az érzelmeit kontrollálni. (A szerelemre gondolok)

Sok sikert kérdező!:)

2020. dec. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!