Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elmondjam neki hogy szeretem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Van egy srac az osztalyomba akivel kb mar 8 eve a szerelmem, es most ugy dontottem hogy elakarom mondani neki az erzeseimet. De felek az elutasitastol. Plusz az egyik “baratnom” is szerelmes bele es eddig azt mondtam hogy jojjeneke ossze es ez egy kicsit kezszinuseg lenne. Utana ugyanezzel a lannyal csokolozott osztalykirandulason amikor bevolt rugva, de amikor kijozanodott akkor taszitotta el magatol. Volt egy par “jel” pl hogy mutattam egy szituba a kezemet es megfogta, utana ma megolelt es elmemt haza es meg elsirtam magamat oromomben. Nem tudom hogy mit tegyek segitsetek gyorsan holnap lesz a ballagas, es mivel masik iskolaba megy elvileg nincs veszteni valom

2019. jún. 13. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:

14 évesen osztálykirándulások be volt rúgva...érdekes.

Mondd el neki.Mit veszíthetsz?

2019. jún. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondd el! Ha nem így érez, úgyse látod többet, és te is el tudod engedni. Ha igen, hát akkor meg hurrá :) 19/L
2019. jún. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, nagyon izgulok mar
2019. jún. 13. 22:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Itt a nyár! Sok sikert, érezd nagyon jól magad! :)
2019. jún. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!<3 Viszont!!!
2019. jún. 13. 22:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Naaa, mi lett?
2019. jún. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mi let végül?😃😃😃
2019. júl. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!