Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A nők mindig emlékeznek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mindig emlékeznek a legelső szerelmükre/párkapcsolatukra?

Figyelt kérdés

2019. jún. 18. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Én az összes pasira emlékszem az életemből, nem csak az első szerelemre, sőt, nem csak arra, akibe szerelmes voltam, hanem még azokra is, akikkel csak szexuális jellegű kapcsolatom volt. :) Nem szenvedtem balesetet és betegségem sincs, hogy ne emlékezzek. :)
2019. jún. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Osztom amit az első írt. Ugyanígy vagyok én is.

30n

2019. jún. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat! De az első azért mégiscsak jobban megmarad nem?
2019. jún. 18. 20:19
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem igen és a férfiak is, csak ők ezt nem olyan szívesen ismerik be:)
2019. jún. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem
2019. jún. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
emlékszem az első szerelmemre, minden fiú ügyemre, de nem olyan szentimentálisan, mint amit ilyesminek szoktak tulajdonítani, csak tudom, hogy akkor ez új élmény volt, nagy hatással volt rám, de azóta volt jobb, arra szívesebben emlékszem vissza
2019. jún. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Talán azért marad meg annyira az első párunk (már akinél, mert biztosan vannak kivételek is), mert akkor mondhatni teljes bizalommal kezdtünk bele valamibe, nagy eséllyel nem voltak negatív tapasztalataink meg hasonlók.

De egyébként én is emlékszem minden eddigi szerelmemre.

2019. jún. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem igazán.
2019. jún. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!