Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon nagyon tetszik egy lány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagyon tetszik egy lány?

Figyelt kérdés

A kérdőjel muszály volt a végére.:D

Van egy lány az osztyban ,egyébként 9.es vagyok.Már tavaly is tetszett picit,padtársak voltunk,de akkor nem annyira nagyon,de màr akkor is.

De istenem olyan gyönyörű,hogy az ..Awwh.

Most 9.ben az ofő padtársakat osztogatott mert hangzavar volt.

És hát ki mellé ültetett megint,hát őmellé.Részben örültem neki nagyon,de másrészről kínzott a helyzet.

Próbáltam sokszor beszélgetést kezdeményezni,de mivel nagyon tetszik valahogy nem tudom természetesen beszélgetni vele,más lányokkal nagyon jól elbeszélgetek,kedvelnek is.De vele ,félek valahogy.

Érzem,hogy más srácokkal jobban eltud beszelgetni,velem meg nem mert nem tudok normalisan hozzászólni, nem tudom szégyenlős vagyok.

Voltak időközben más,ilyen ,,átmeneti,, lányok is.

Mikor így velük voltam akkor ők érdekeltek,és sokkal normálisabban tudtam beszélgetni azzal a lánnyal aki alapbol tetszik.Akkor ő is nevetett,írkaltunk és ő hívott néha.

De aztan mar megint az lett, hogy nem mertem normalisan beszélni vele.

Erre szeretnék valamit, hogy kicsit tudjak vele is természetes lenni.Legalább annyi ,hogy szóljunk egymáshoz rendesen.



#fiú #lány #szerelem #osztály #tetszik #természetes viselkedés.
2018. dec. 12. 22:39
 1/9 A kérdező kommentje:

Meg azt kifelejtettem,múltkor odamentem beszélgetni hozzá,a fényképeit tekerte,nekem is mutatta,és olyan fényképek voltak benne,unokatesójával,meg ilyenek,de olyan is hogy azt hittem elájulok.Úgy nyújtotta nyelvét egy képen,nagyon szexi volt.Aztán el is pirult ahogy mondtam neki , hogy tekerjen vissza.

Meg ahogy kinéz,órán néha odapillantok rá, és 😍

2018. dec. 12. 22:43
 2/9 anonim válasza:
100%

Tiszta cuki vagy :D Én azt tanácsolnám, hogy olyan témával kezdj el beszélgetni vele ami őt is érdekli és egy kicsit te is jártas vagy benne! Pl mindig jó témák a filmek manapság annyi jó film van, meg horro is ami mindenképpen hosszabb beszélgetést kíván. A másik ne kezdj olyan beszélgetésbe amire mondjuk csak alig válaszól. Mert akkor kb nem is figyel rád. (Ez saját tapasztalatból írom, mert én pl így szoktam). Meg azért jelezd felé, hogy bejön neked. Én pl mindigt tudom melyik férfinak tetszem, mert folyton szemezni próbál elpirúl ha hozzá szólok, illetve annyira zavarba jön, hogy hülyeséget beszél :D Szoktam is röhögni sokat :)


26N

2018. dec. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
🙂 köszönöm!
2018. dec. 13. 16:54
 4/9 anonim válasza:
53%
Először is szedj fel egy kis kommunikációs képességet. Ennek legalapvetőbb lépése, hogy megtanulod helyesen használni a nyelvet, ugyanis ez jelenleg egyáltalán nem megy. Tudom, hogy kötekedésnek fogod venni, pedig nem az.
2018. dec. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem veszem annak,dehogy.

Ohm,szóval,hogy gyakorolják pl idegeneket?

2018. dec. 14. 18:22
 6/9 A kérdező kommentje:
Gyakoroljak*
2018. dec. 14. 18:22
 7/9 anonim válasza:
100%

És mi lenne ha kezdetben nem személyesen beszélgetnétek hanem irkálnátok egymással?

Úgy áttudod gondolni mit írj és aztán személyesen könnyebben fog menni!

Sok sikert!! :)

2018. dec. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jaj tökre cuki vagy hogy ezt gondolod róla :)

Ne hagyd elúszni a lehetőseget, ha bátprtalan vagy kezd interneten vele a beszélgetést, ùgy könyebb lesz élőben is és ha már nagyjábòl megismerted akkor mondd el neki!

Sok szerencsét :)

2020. júl. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

De regi ez is... Istenem. :D

Hat nem mondtam el neki, mert mast szeretett, de hat na van ilyen.

Nemreg meg egy csaj dobott, az exeert. Na hát... Ilyen ez

2020. júl. 26. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!