Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy kell elengedni valakit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell elengedni valakit?

Figyelt kérdés

Teljes szívemből szeretem, ő viszont engem nem. Együtt dolgozunk, de egy osztályba is jártunk.. Nagyon szeretem.. Most is ezen rágódok.. Hogyan engedjem el?..

16/l

Negatívak kerüljenek el, köszi


2019. jún. 28. 04:11
 1/4 bit123bit ***** válasza:
84%
Ebben az esetben tudatosan is nagyon nehéz, mivel együtt dolgoztok.. Viszont ha megpróbálod másfelé terelni a figyelmedet az talán segít.. Sajnos ez az érzés nem fog elmulni, de egy kis önkontrollal javulhat az állapot.. Lényeg hogy ezen ne rágodj, mert csak magadnak teszel rosszat.. Amúgy meg az életedben rengeteg ilyen lehet még..
2019. jún. 28. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tenni csak annyit tudsz, hogy nem üldözöd, nem stalkingolod, és pont úgy viselkedsz vele, mint bérmely más kollégával, akivel jóban vagy.

A helyzet lelki oldalán egyszerűen ki kell várni a természetes "gyógyulást", ami lényegét tekintve gyászmunka. Ezt kb. öt szazaszra szokták osztani: tagadás, harag, alkudozás, depresszió, elfogadás (az egyénileg és helyzettől függően változk, melyik szakasz milyen formában jelentkezik, és ezek nem szigorúan egymástól elválasztva egymás után következnek). A közös munka persze annyiban megnehezíti ezt a folyamatot, amennyiben pl. könnyebb "alkudozni", azaz abban reménykedni, hogy mégis beléd szeret, és ezzel nehezebb túljutni ezen a szakaszon. Ezt a gyógyulási folyamatot (ami hónapokig tarthat, nem véletlen a "gyászév" szó) azzal tudod segíteni, hogy gondoskodsz a lelki egészségedről pl. azzal, hogy ápolod azokat az emberi kapcsolataidat, amelyek segítik, hogy jól érezd magad és kiegyensúlyozott legyél, és nem hagyod, hogy kizárólag epekedésből álljon az életed.

2019. jún. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Velem ugyan ez van/volt. 3 évig voltam szerelmes egy fiúba, elmondtam neki, azt mondta,hogy csak barátként szeret engem és belé voltam egyedül szerelmes rendesen. És ez annyira belémégett, hogy azóta is tudat alatt azt nézem a fiúkban, hogy miben hasonlítanak egymásra. Nagyon meg tud érinteni, ha megtudom, hogy összejött valakivel. Próbálom elnyomni az érzést, de valahogy mindig a felszínre tör. Volt, hogy már 2 hónapja nem gondoltam rá és aztán megjelent egy rendezvényen ahol én is ott voltam. Kezdhattem előről. Ezt eljátszottam még 1×,2×. Aztán abbamaradt. Megpróbáltam elfogadni. Többé-kevésbé sikerült.
2019. jún. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Javasolnám az egyszerű gyakorlatokkal való kezdést.


Rakd be a sütőbe a tepsit 200 fokra, 30-60 perc múlva vedd ki kézzel, semmi segédeszköz, garantálom, hogy így menni fog az elengedés.

2019. jún. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!