Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Képtelen vagyok elengedni....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képtelen vagyok elengedni. Mit csináljak? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel egymásba szerettünk először nem mondta el nekem es azt hittem viszonzatlan de aztan bevalotta hogy ő is érez...viszont nem akar kapcsolatot mert azt mondja ő mindig elbassza es nekem akar csak jót ezert nem vagyunk együtt..mondtam hogy neki hogy nagyon szar ez a helyzet ugyhogy en megprobalok tullepni viszont nem megy. Ja es a legnagyobb baj hogy osztalytarsrol van szo.

Ne keressem es probaljam massal elfelejteni(ez nem igazan megy) vagy legyek vele joba ilyen baratsag extrakkal es akkor majd hatha lesz valami? nem akarok remenykedni viszont nelkule meg rosszabb es meg tobbet gondolok ra.

koszonom ha elolvastad es tudsz valami tanacsot adni!!!



2019. márc. 28. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne szakítsd meg vele a kapcsolatot,lehet több idő és eggyüttlét után beadja a derekát!Mondta hogy van nála esélyed?
2019. márc. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1). Lehet, hogy valóban határozatlan és akkor maradjatok csak barátok.

2). Lehet, hogy nem jössz be neki, csak nem akar durván visszautasítani és arra vár, hogy érts az eddig elejtett szavaiból.

Maradj az első pontnál, aztán majd kialakul. Ha nem veszi a közelítésed, keress más barátnőt és ne akaratoskodj vele.

F.

2019. márc. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elmondta szemelyesen hogy szeret szoval nem csak hiteget. Koszonom az eddigi valaszaitolat tenyleg nagyon sokat segitetek!!!
2019. márc. 28. 19:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondta hogy van nála esélyed?
2019. márc. 29. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!