Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Első szakításom és nem tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szakításom és nem tudom hogyan lépjek túl rajta. Valami tanàcs, hogy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az első barátom szakított velem és most úgy érzem, hogy meghalok nélküle. Nagyon hiányzik és nem tudom mit tegyek, mert vissza szeretném szerezni, de közben tudom, hogy ő már nem alar semmit sem tőlem. Majdnem fél évig voltunk együtt. Segítsetek kérlek :((((

2019. jún. 30. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Semmit.

Végig kell menni a fázisokon. Foglalkozz az érzéssel,nem kell úgy tenni,mintha mi sem történt volna,el kell fogadnod a negatív érzést és hogy ez eltart egy darabig. Ezt tedd meg a jövőbeni párkapcsolatod miatt,hogy ne maradjon benned tüske . Idővel jobb lesz.

2019. jún. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nehez dolog, de idovel elmulik meg ha van amikor nagyon hosszu idot vesz igenybe, szerintnem a legjobb amit tehetsz h kicsit magaddal foglalkozol, jarj el szorakozni a barataiddal, de figyelj h csak mertekkel igyal mert ilyenkor hajlamosak vagyunk tulloni a celon, kezdhetsz uj hobbikba meg a lenyeg h ne ezen kattogjon az agyad, a legjobb gyogyir az ha talalsz uj szerelmet, de ezt se szabad elkapkodni.

Ha gondolod es szeretnel beszelni rola irhatsz nekem, van tapasztalatom sajnos. :D

2019. jún. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
https://www.youtube.com/watch?v=dNGtSU1XMxE - nekem sokat segített :) Kitartás
2019. jún. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2019. jún. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha ez segít, gondolj arra, hogy mindenki átesett már ilyenen, és mindenki túlélte.
2019. júl. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Üdv! Ha gondolod, írj nekem privátban, elbeszélgethetnénk erről. Nekem ugyan nem az első szakításom az ami legutóbb történt de a mai napig nagyon fáj. Én talán tudnék neked segíteni. Írd le nekem részletesen a történetet.
2019. júl. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!