Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Normális dolog egy évig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog egy évig gyászolni egy pár hónapos kapcsolatot? 18/L

Figyelt kérdés

Mindjárt egy éve, hogy szakítottunk, de egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből. Túlságosan szerettem, bár már nem fáj, hogy nem vagyunk együtt.


De eszemben sincs mást találni, akárkivel ismerkedek össze, kiderül hogy egy nulla az exemhez képest. Pedig vonzódtam azóta srácokhoz, emberileg is meg fizikálisan is, de mindig újra megállapítom, hogy számomra az exem volt a legjobb. És tudom, hogy rengeteg klassz srác van, de nekem az exem az egyetlen még most is. Kötődtünk minden szempontból egymáshoz, de azt hiszem végül az volt a baj, hogy nem állt készen egy kapcsolatra, bár szerintem én simán jobban szerettem őt.


Mit csináljak? Neki azóta van új barátnője, semmiképp se akarom megkeresni emiatt (is), örülök, ha boldog és megtalálta másban a szerelmet. De én meg csak tengődök, és hatalmas igazságtalanságnak érzem, hogy elvesztettem őt. Mondták, hogy majd jobb lesz, de hiába lettem rajta túl az eszemmel, a hiánya még bennem van. Szimplán hiányzik, hogy beszélgethessünk, elmondja nekem a gondolatait, mert annyira új perspektívát hozott anno az életembe, ami engem megváltoztatott. Picit miatta nőttem fel hülye kis tinicsajból, és úgy érzem, a "felnőttebb" énemet csak ő ismerheti és értheti meg.



2019. jún. 1. 11:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%
Irj ra
2019. jún. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De biztosra tudom, hogy ő már túl van rajtam. Valószínűleg nem is akarná felhánytorgatni a múltat, már ha visszaírna egyáltalán.
2019. jún. 1. 11:30
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Írtam privit.18/F
2019. jún. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Érdemi tanáccsal nem tudok szolgálni, de velem is ugyanez van, szóval nem vagy vele egyedül:D 19/L
2019. jún. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ugyanez van jövőhónapban lesz kerek 1 éve, neki persze már van más 5 hónapja :'( Én minden nap végiglapozom a profilját és megnézegetem a régi közös képeink
2019. jún. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Rossz olvasni, hogy másokkal is ez a helyzet. Az élet egyik legkegyetlenebb húzása, hogy nem lehetsz azzal akit tiszta szívedből szeretsz:(
2019. jún. 1. 21:17
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én egy féléves kapcsolatot "gyászoltam" kb. 4 évig!!
2019. jún. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
22 éves srác vagyok. volt egy 18 éves lány akivel együtt voltunk kb fél évet. Nagyon ellentétek voltunk de egy hét telt el a szakítás után és még van úgy, hogy rá gondolok azonban egyre jobban kezdem magamt újra megtalálni. Nagyon nehéz dolog ha szereted a másikat, de pont ez a lényege. szeresd mint ember és fogadd el, hogy vége. Az életben sokmindennek úgy kell történnie ahogy. És ki tudja mit fog hozni a jövő. Azonban ha ennyire bánod a dolgot akkor írj nekki. Ebben nincs semmi szégyelni való csak abban, hogy az életed során nem teszed meg azt amit szíved szerint megtennél.
2019. jún. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Utolsó jól beszél,csak annyival 'javítanám' ki ,hogy szerintem jobb,ha nem írsz neki.A te érdekedben.Ha nem ír vissza vagy bunkó lesz azzal fájdalmat okozna neked,ha azt látod,hogy boldog,jól megvan a kapcsolatában az megint csak rosszul fog neked esni,ha meg csak barátként tekintene rád,vagy barátként kezelne ezek után abba beleroppannál ,vagy nem tudom.De ismerem az érzést.Nem túl jó. Másrészt eszedbe jutna,ha nem ír vissza 5-6 óráig akkor filozofálsz,hogy miért nem ír vissza = stressz.Valamint azzal,hogy ráírsz az azt jelenti,hogy tudat alatt talán adtál esélyt arra,hogy még együtt lehettek valamikor.De szerintem ne csináld ezt.Sok jó csávó van a világon,meg amúgy is.Nem is értem mit lehet szeretni egy férfiban.Főleg ennyire.
2019. jún. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket!:)


Egyébként kedves utolsó, elhiszem hogy nem tudod elképzelni, gondolom férfi vagy te is. De ez olyan megmagyarázhatatlan érzés, mint maga a szerelem.

2019. jún. 3. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!