Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek az normális ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális ha már nem akarok barátot mert túl sokat csalódtam?

Figyelt kérdés

2019. júl. 2. 11:37
 1/10 anonim válasza:
Szerintem ez csak egy ideiglenes dolog.. A barátnőm ugyanebben a helyzetben volt, aztán végül mégis lett neki barátja.
2019. júl. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ilyen fiatalon fura. Idősebb felnőttként érhető.
2019. júl. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%

Nem.

Mesélj.

2019. júl. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
29%
Ezért kell csak szexkapcsolat :)
2019. júl. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írták, átmeneti érzés csak. Légy türelmes és válogatós, idővel találsz valakit aki megfelel neked.
2019. júl. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Elég egyszer csalódni olyanba akibe jobban megbíztál mint magadban.


20/f

2019. júl. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mesélj
2019. júl. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Normális, én is így vagyok vele. Volt több baratom, de egyik sem volt igazán komoly kapcsolat, nameg az utolsó szakítás óta is lassan 2 év telt el...

Azóta próbálkoztam már itt-ott, randiztam néhány sráccal, de az utolsó csalódásom tényleg összetört, mert arról nem csak én hittem hogy meglehet, hanem többen mások is. Csak hát, neki mégsem kellettem végül.

Úgyhogy most én is úgy vagyok vele hogy nem kell több. Csalódtam már eleget, most magammal akarok foglalkozni, nem pasikkal. Ha úgy kell lennie, mindketten megtaláljuk akit keresünk.

2019. júl. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én se akarok barátnőt, de a szex hiányzik.
2019. júl. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Sajnos igaz hogy hosszabb együttlét után is valaki félrelép és jobb esetben nem tudja meg a másik, viszont van olyan is, hogy megtudja, de együtt akar maradni a keserű fájdalmát lenyelve az élet bonyolultsága miatt! Mindenkinek megvan a saját fájdalma, csak magába zárja, amivel megmérgezi a lelkét! Nincs tökéletes társ, az csak egy idealizált álomkép hogy olyant szeretnék! Ha szembe jön az utcán egy házaspár például és vidámnak tűnnek, az sem biztos hogy igaz, lehet hogy belül megvan mindenkinek a fájdalma csak kifele nem mutatják mert sebezhetővé válnak ezáltal! Ne zárkózz be, mozogj az emberek között és meg fogod találni azt aki megközelítően megfelel az elvárásaidnak, viszont teljesen hibátlan ember a földön nem létezik! Kompromisszumokat kell vállalni, mindennek ára van! Sok szerencsét kívánok és ne add fel, hajrá!
2019. júl. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!