Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 16-18 éves fiúk! Ha van egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-18 éves fiúk! Ha van egy csaj, aki bejövős, de még nem volt szerelmi élete, akkor az rossz?

Figyelt kérdés
Nem csókolóztam, se szeretkeztem. Nyilván nincs ezekben tapasztalatom. Szóval pl. nem tudnék "jól csókolni" mit reagálnátok?

2019. júl. 2. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Ambivalens érzéseim támadnának, illetve lehet mellbe ütne a felelősség, hogy jó élményeid legyenek az első alkalmakkor.
2019. júl. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10%
Legalabb ugy csinalja es ugy szopsz ahogy mondjak:)
2019. júl. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

szerintem erre inkább legyél büszke, nem az a jó ha minden jött menttel összefekszel, de ha volt komoly kapcsolatod érthető, meg szerelem, hát az szerelem..


20/f

2019. júl. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz
2019. júl. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon cuki amikor fiatal szűz lánykák elöszőr érintenek fehérgyíkot.

29/F

2019. júl. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez a főnyeremény! Álom lány
2021. máj. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!