Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ti adnátok esélyt egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti adnátok esélyt egy olyan srácnak akinek rossz híre van?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy a srác tök normális,meg nem néz ki rosszul,igényes meg vannak életcéljai is.Csak sok hülyeséget csinált már korábban,mondjuk mikor még kisebb volt,korai kamasz korában,ezért van róla egy alapvető 'rossz hírnév',de mondjuk kinőtte teljesen a hülyeségeit.De sokak korábbi véleménye azért él.Lányok,ti adnátok esélyt ilyen srácnak.pl.abban a helyzetben,hogy tök normálisnak tűnik,de egy két ember a környezetetekből,pl.osztálytársak rossz dolgokat mondanak róla. 18/F

2019. jún. 9. 15:23
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A sok hülyeség,meg rossz hír alatt olyan dolokat értek,hogy pl.leégette magát hülye megnyilvánulásokkal,volt egy két konfliktusa tanárokkal meg ilyenek.
2019. jún. 9. 15:26
 2/11 A kérdező kommentje:
*dolgokat
2019. jún. 9. 15:27
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen 'rossz' hírek.
2019. jún. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
A csajok általában a balhés csávókra buknak (persze van egy határ) szóval lehet itt nem az úgynevezett rossz hír lesz a gond.
2019. jún. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem amiket mondtál példának,abban semmi nagyon rossz nincs. Ettől még nem ijednek el a lányok. Hanem inkább bejössz nekik,amiért nem vagy olyan gyáva,csendeske.

Én adné esélyt.

2019. jún. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Amit leírtál a fiúról (magadról?), az nem olyan rossz hír, amennyiben a teljesség kedvéért minden lényegeset leírtál róla.
2019. jún. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Volt egy keményebb konfliktus egy adott tanárral pár hónapja(aki le lett k*ázva).Igazából ennyi.


Egy ismerősöm.

2019. jún. 9. 17:48
 8/11 anonim válasza:
100%

Én szeretem a balhés csávókat, szóval amilyen idióta vagyok biztos adnék neki esélyt.

17/L

2019. jún. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Simán mindenkinek vannak/voltak dolgai nekem is.

16L

2019. jún. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%
És a diák ilyen "ékes" jelző kimondása után maradhatott a suliban, vagy másnap kidobták? Remélem, ez utóbbi történt...
2019. jún. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!