Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek az gáz ha 21...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az gáz ha 21 évesen egy 16 éves fiúba szerettem bele?

Figyelt kérdés

Van egy 16 éves fiú akibe szerelmes vagyok. Egy bulin ismerkedtem meg vele. Én mentem oda hozzá, és többször is beszélgettem vele. Kicsit félénknek tűnik, de nagyon kedves,okos és normális srácnak tűnik. Szerintem nem csalna meg. És bele szerettem, pedig csak pár alkalommal találkoztam vele. Viszont próbál mostanában kerűlni, én pedig nyomulok. De legutóbb egy fesztiválon találkoztam vele. És meg láttam egyedűl oda mentem hozzá köszöntem neki. Elfordúltam egy pillanatra, és az alkalmat ki használva ott is hagyott. Van köztünk vagy 30 km távólság. Még 2-szőr próbáltam vele beszélni. Másodjára sem nagyon sikerűlt csak később, de akkor is le rázott. Pedig azt álította, hogy be van mindenezve :D! Fű biztos ment mert a szeme nagyon vörös volt szerintem piált is rá, de nem tudom, hogy tényleg még rá is bogyózott meg gombázott e? Harmadjára, szintén le rázott. És 1 órával később azt láttam, hogy egy szintén kb vele egykorú lánnyal csókolozik. Aki kűlsőleg talán fullosnak mondható. Én max 10/6-nak mondanám magam kűlsőre. Túl kéne tennem magam rajta? Csak, hogy a saját korosztályomban csak hűtlen fiúkkal találkozok! Talán a korom miatt nem kellek neki, meg mert nem vagyok szép?! Nyílván gondolom én is, hogy egy 16-17 éves srác a saját korosztályából akar egy szép lányt, nem ilyet mint én. Főleg egy ilyen kaliberű srác aki kűlsőre szintén elég fullos!

21/L



2019. júl. 3. 20:15
 1/3 anonim válasza:
51%

Szia!

Gáznak nem gáz, de ennyire nyomulni szerintem igen. Engedd el, lépj tovább rajta, hisz sajnos ő nem érdeklődik egyáltalán felőled, és csak magadat járatod le. Őszintén azt se hinném, hogy egy komolyabb kapcsolatod lehetne vele, hisz ő még csak most tapasztalja meg majd a saját korlátait. Vannak a te (mi) korosztályunkban normális fiúk, hidd el! Csak lehet eddig nem jó helyen keresgéltél. Rád talál majd valaki, aki úgy fog szeretni, hogy eszébe se jut majd hűtlen legyen veled!:) (de ne nyomulj, és főleg ne vidd túlzásba, legyen tartásod, és had csábítgassanak majd téged.)

2019. júl. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyértelműen nem érdekled sajnos:( ami mondjuk szerintem normális is, 5 év nagyon sok ilyenkor.
2019. júl. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem rohadtul nem szamit a kor nem amiatt nem tudtok tovabb lepni
2019. okt. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!