Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » SMS-ben dobott, van értelme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SMS-ben dobott, van értelme keresnem?

Figyelt kérdés
2 hónapig voltunk együtt a barátommal és nagyon megszerettem. Aztán az egyik napról a másikra nem válaszolt az üzeneteimre vagy csak nagyon keveset. Azt mondta találkozzunk beszéljünk, utánna már arra sem volt hajlandó. Pár nap múlva pedig küldött egy SMS-t hogy már nem bírt elviselni engem és már a szemembe se tudott nézni amiatt ami benne volt. Ez 4 napja volt. Én még ennek ellenére is szeretem.... lehet velem van a baj. A kapcsolatunkban is minden tőlem telhetőt megettem, de úgy tűnik nem volt elég :( Szerintetek van még értelme keresnem?

2019. júl. 6. 19:53
1 2
 11/16 paradicsom31 ***** válasza:

2 hónap alatt nem lehet annyira megismerni a másikat. Lehet, hogy jobb is ez így.

Viszont, hogy mindenképp tisztességes módon történjen a szakítás, jobb lenne, ha személyesen is elmondaná, kimondaná, hogy ő már nem akar veled lenni. Ez a legtisztább módja a szakításnak. Ha erre nem mutatja hajlandóságot, akkor ő egy gyáva ember. Nincs ilyenre szükséged, ennél többet érsz.

2019. júl. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha keresed meg is érdemed, hogy később még meg is fog alázni!(istenem ennyi önbecsülése és tartása hogy nem lehet egy lánynak?)
2019. júl. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Fa_ember16 válasza:
Aki nem képes a szemedbe nézni és mint egy normális ember elmondani azt hogy szakíz veled,azt még egy bottak meg is kéne verni
2019. júl. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Megkeresett pár napja hogy megbánta és szeret. De rájöttem ilyen emberre nincs szükségem. Elküldtem a fenébe:)
2019. júl. 11. 22:40
 15/16 anonim ***** válasza:
Ismeretlenul is buszke vagyok rad!:))
2019. júl. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszi! És minden választ köszönöm szépen, nagy segítség volt! :)
2019. júl. 12. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!