Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nyaraláson belezúghatok valakibe?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyaraláson belezúghatok valakibe?

Figyelt kérdés

Nyaralni vagyok családdal, kb. 200 km-re otthonról. Kedd reggel reggelinél feltűnt egy gyönyörű lány a kajálda másik végében. Már akkor nagyon megtetszett. Utána délután láttam a medencés-csúszdás területen is, és egészen sokáig követtem, 1 óráig ültem a gyógymedencében, amikor csak 20p et lett volna szabad, és közben ő is láthatólag engem nézett. Később egy másik medsncében a sodrófolyosón hallottam amikor a vele lévő másik lánynak valami olyasmit mond hogy "...most nem mehetek csak úgy oda hogy SZIA!!" Valszeg vacsorázni ment, de mire elvánszorogtunk oda a családdal, már ők befejezhették, mert nem volt ott.


Otthon nincs barátnőm csak Crash-om, így "szabad" vagyok, szal megtehetem hogy belezúgok valami random idegenbe de na. Vélemény?



2019. júl. 9. 23:13
 1/5 schwagy ***** válasza:
100%

Mi az a crash?


Amugy, ha tetszik, te is neki, egy probst mindenkepp megér.

2019. júl. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1es: crush = kiszemelt

Mi legyen errol a velemenyunk? Tolunk kerdezed hogy tetszhet neked e egy lany nyaralason? Persze

2019. júl. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 schwagy ***** válasza:
100%
2-es ezt en is tudom, csak ő nem ezt írta😂😂
2019. júl. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
😂😂szem elírtam, azt akartam
2019. júl. 9. 23:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ő is egy, a környéketeken lévő településről ment oda nyaralni.

Sose tudhatod.

Egy próbát szerintem megér.

2019. júl. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!