Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy találhatok meg valakit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találhatok meg valakit instagramon, ha csak nyaraláson láttam?

Figyelt kérdés
Most voltunk nyaralni és volt ott egy fiú meg valószínűleg a haverja.Nagyon szeretném megtudni(mind a kettőjük)instagram profilját.(de az is elég ha csak a fiúét tudom meg)De az a baj,hogy azon kívül,hogy németek és,hogy ott nyaraltak ahol mi,na meg persze,hogy nagyon jól néznek ki,azon kívül nem tudok róluk semmit.Hogyan találhatnám meg őket?Nagyon fontos!!!

2017. júl. 9. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor amikor ott voltatok megkérdezhetted volna a recepcióst. Nem akarlak elszomorítani de ezen infók alapján kétlem hogy megtalálod.
2017. júl. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha szerencséd van akkor nem rejtett a profiljuk.


Írd be intsába azt a helyet/szállást, ahol voltatok, és nézd meg egyesével a kiadott képeket, és a profilokat, akik feltöltötték azokat.


Máshogy nincs esélyed.

2017. júl. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És ha nincs instagramjuk? Akkor buktad sajna. Persze meglehet találni őket ahogy előttem írták de kicsi az esély rá.
2017. júl. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ohhhhh veletlen kerdesnek dobta ki és egybol osszeszorult a szivem :D

Tizenevesen nagy nemet /holland fiu rajongo voltam siofokon ismerkedtem veluk

Volt egy holland fiu akivel csokoloztam annyit tudtam csak rola hogy wouter a neve es hogy mernoknek tanul ultrechtbe

Regisztraltam egy holland "facebook" nevu oldalon es osszes woutert vegigneztem egy ejjelen at !!!!!!!! De megtalaltam :P

Van sok keresesi tippem raadasul nemetorszagba elek

Privatba szivesen segitek neked hatha sikerul


25 L

2017. júl. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!