Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha lenne 'szerelmi nyilatok'...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lenne 'szerelmi nyilatok' akkor használnátok?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy rendelkeztek szerelmi nyíllal,pont úgy,mint cupido a rajzfilmekben,és akibe 'belelövitek' az egy életre eget rengető igaz szerelmet fog érezni felétek.Tegyük fel,hogy rendelkeztek 1 darab ilyen nyíllal!Használnátok?Vagy inkább erkölcsi okok miatt hanyagolnátok/mellőznétek a dolgot?Ez egy elég erős morális kérdés.Érdekelne a véleményetek.Tudom fura kérdés de na :D.Hol máshol tenném fel ha nem itt?xD 18/F

2019. júl. 12. 04:04
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Nem használnám mert tudnám hogy csak azért szerelmes belém mert meglöttem.

16L

2019. júl. 12. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Persze hogy kihasználnám ezt a lehetöséget a lehetö legtökéletesebb jelöltön
2019. júl. 12. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Nem használnám, én Őt szeretem és azt szeretném, ha Ő engem szeretne, nem a nyilat,vagy egyéb praktikákat.
2019. júl. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Használnám, de nem lennék vele, érezze át milyen ez. :D
2019. júl. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
En hasznalnam, ha tetszik a gyikes nagy kozonsegnek hanem en hasznalnam, 22 eves vagyok, rengeteg lanyba voltam szerelmes, de viszonzott szerelmet meg nem tapasztaltam meg, szeretnem tudni mar hogy az milyen, milyen amikor a lanynak csak en jarok a fejebe, amikor nem szarle hanem keresi az idot hogy velem lehessen stb. En igen, de ket nyilat kernek egyikkel meglonem masikat meg odaadnam neki, hogy mindkettonk orokke :D
2019. júl. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!