Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor hagynatok el a babakocsi...

Mikor hagynatok el a babakocsit a helyemben, es mit hasznalnatok helyette?

Figyelt kérdés

- Nem vezetek autot

- Varandos vagyok a masodik gyerekunkkel, orvosi tanacsra nem emelgethetem a gyereket, igy a biciklizes is kiesik

- Hosszabb gyalogtavra van minden (kisvaros)

- A tomegkozlekedes nem jon szoba, ritkan, es mas vonalon van, mint amerre mi jarunk

- Kulfoldon elunk, itt 2-ig lehet az oviban, ami akkor bezar es nincs alvas mar egyaltalan az oviban, csak ha nagy mazlival kifog valaki egesznapos helyet, ami nalunk csak jovore lett volna elerheto, de azok kapjak meg nyilvan, akik dolgoznak, en meg ugye jovore a baba miatt nem fogok

- A gyerekem neha elalszik a babakocsiban, de minimum tud benne legalabb pihenni hazafele, tobbszor probaltam a kismotort, majd futobiciklit, de feluton, vagy mar elobb elfarad, panaszkodik, hogy almos, pihenni szeretne

- 3 eves, ennyi idosen mar nem akartam babakocsit hasznalni vele, de egyszeruen nincs jobb otletem, foleg, hogy ahogy no a hasam, egyre hamarabb kifulladok, nem tudok szaladgalni sem mar ugy utana


Ti mit tennetek a helyemben, hany eves korig hasznalnatok babakocsit ugyanilyen helyzetben, vagy mit lehet helyette? Maga a babakocsi merete nem okoz problemat, elfer benne, de olyan gaznak erzem ezt mar egy ekkora gyerekkel, de barmi, amit eddig javasoltak, nem megoldas. Van egyaltalan ertelme ezen agyalni? Vagy vigyem igy babakocsiban?



2019. máj. 14. 15:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Úgy csináld ahogy nektek jó!
2019. máj. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
64%
Én vennék olyan triciklit/biciklit amit tud hajtani,pedálos, de van rajta szülőkar is ha elfáradna tudod tolni.
2019. máj. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
Tricikli jó ötlet, én nagy babakocsiellenes vagyok egy ovis esetében, de ha nincs más megoldás akkor told babakocsiban.
2019. máj. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Volt triciklink, de abban nem tud aludni.
2019. máj. 14. 15:40
 5/18 A kérdező kommentje:
En is az vagyok amugy, 3-as :/
2019. máj. 14. 15:41
 6/18 anonim ***** válasza:
83%

Korábban nem tudod elhozni az oviból? Akkor nem lenne olyan álmos, és tudna sétálni vagy motorozni.

Egyébként ebben az esetben hagynám a fenébe az elveimet, és maradna a babakocsi.

2019. máj. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
A triciklivel a masik bajom, ami miatt eladtuk, hogy kitette a labait, ami folyton blokkolta a kerekeket, be is ment ala, fel evig szenvedtunk vele, aztan feladtam. 16 honapos koraban szuper volt, de akkor meg itthon volt velem, utana sokaig bicikliben vittem, mikor bolcsis lett, de ott meg aludt.
2019. máj. 14. 15:45
 8/18 anonim ***** válasza:
83%
Babakocsi. Semmi gond nincs vele, ha egyebkent a gyerek tud es szeret setalni. Egy almos haromevestol nem varhato el hogy kilometereket gyalogoljon. Ha majd a kicsit tolod babakocsiban ugyis megoldodik magatol, es marad a nagynak a tesofellepo. De honaprol honapra egyre nagyobb a teherbirasuk ebben a korban szoval nem kell siettetni.
2019. máj. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom elhozni elobb, legkorabban 1-kor lehetne, de akkor meg dolgozom, igyis utolso pillanatban erek oda erte. Az idopont amugy pont megfelelo lenne, hogy 2-kor elalszik a babakocsiban, igy alszik egy fel orat, hazaerunk, es az pont eleg szokott lenni neki. Ha itthon alszik mar el az egyreszt keso, masreszt nagyon nyugos, ha felebresztem, igy magatol felebred a babakocsiban, amikor alszik.
2019. máj. 14. 15:49
 10/18 A kérdező kommentje:
Tud, es szeret setalni, lelkesen motorozik, futobiciklizik, amikor nem almos, nem gyozok rohanni utana.
2019. máj. 14. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!