Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam el valakinek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el valakinek, hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány akit 10 éve ismerek, az osztálytársam.Az az igazság, hogy majdnem 10 éven keresztűl nem éreztem semmi különöset iránta de most kb egy éve ez megváltozott.Nem tudom, hogy hogyan mondjam el neki.
2019. júl. 12. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha barátok vagytok, sehogy. Maradjatok barátok, jobban jársz.
2019. júl. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Állj elé, nézz mélyen a szemébe (esetleg fogd meg a kezét), majd közöld vele az érzéseidet. Pl.: "Klári... azthiszem az elmúlt tíz esztendő alatt soha nem beszéltünk ilyen sokat... és mióta ennyi időt eggyütt töltünk, azthiszem érzelmileg többet kezdtem irántad táplálni..."

És vége... ez elég sablonos, de ha szívből beszélsz, akkor sokkal jobban jársz majd.

Remélem sikerrel jársz majd ;-)

2019. júl. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell elmondani. Csak keresd többet a társaságát, hívd el talizni, meg ilyenek... ha neki is szimpi vagy, akkor fogod tudni mikor kell csókolni.
2019. júl. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!