Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Segitsegeteket szeretnem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitsegeteket szeretnem kerni lassak tisztan erdekel masok velemnye. Mi a velemenyetek az alabbirol? Tudtok valaszt adni tisztan lassak?

Figyelt kérdés

Volt egy baratnom. En kulfoldon dolgoztam. O meg meg sulis volt.

Masfel evet voltunk egyutt es volt hogy parszor feltekeny voltam es ezert elhagyott. Rak ki mindenfele kepeket az internetre a baratnojevel. Es 2 napja nem beszeltunk. Mindent megtettem erte nagyo sok penzt raaldoztam ingaztam ket orszag kozott honaponta. De nem tudna egybol mast keresni soha ezt tudom! 2 napja nem beszeltunk. Az apja anya ismert es midenki oda volt ertem. Szerintetek mit csinaljak? Nem ir es nem is keres. Sokszor mondta hogy o nem mutat ki semmit ha faj nem szeret gyengenek tunni. Bar en rni nem akarok mert eddig folyamatosan kerestem. De erzem hogy szeret. Irjak ra vagy adjak meg idot? Vagy szerintetek itt a vege? O soha nem volt igy ilyen komolyan fiuval. En 20 o meg 16 eves. Soha nem szeretett meg ennyire senkit minenki ezt mondta nekem.



2019. jún. 3. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ez jó kérdés! beszéld meg vele és mondd el hogy mi a problémád
2019. jún. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gondolom te voltal neki az elso... beszeljetek de had elje ki magat es amikor rajon hogy tenyleg szerelem amit feled erez, hogy keszen all veled komoly kapcsolatra (egyutt elni, es ezek) akkor probaljatok ujra kezdeni
2019. jún. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!