Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Segitsegeteket szeretnem...

Segitsegeteket szeretnem kerni! Tegnap voltam a "haveromnal" ittunk-ittunk kimentem mosdóba mert rosszul voltam, mondhatni sokaig voltam. Kabatom a haverom ágyán volt?!

Figyelt kérdés

Elindultam 35ezer fortinttal! Mentunk volna a varosba szokas szerint megneztem a penztarcamat de el volt tunve 30.000ft!

Volt "haverom" balhes es utokepes nem akartam balhet ebbol de csak nala voltunk es gyanusitom hogy meglopott es kifosztott. Mit lehet csinalni? Feljelenteni? (Tudja hol lakom)... ???



2019. febr. 4. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezzel már elkéstél. Ott és akkor kellett volna intézkedni.

Most már csak az a lehetőség van, hogy beszélsz vele.

De szerintem ne szamits ra, hogy az a 30.000 visszajut hozzad :/

2019. febr. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

1) Ne igyál, csak annyit, amennyitől még józan maradsz.

2) Problémás alakokkal ne haverkodj.

2019. febr. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kösszönöm az együttérzést és a segítségeket,sajnos van bennem egy félsz mert tudja hol lakom ha esetleg megtettem volna tegnap este a feljelentést(akkor rájön hogy én voltam),de az biztos hogy,nem bízok meg senkiben innentől kezdve és csak mértékkel fogok mindent csinálni!

Köszönöm még egyszer,szerettem volna látni mások véleményét is erről a történetemről...

2019. febr. 4. 12:32
 4/8 anonim válasza:
100%

Ezzel már semmit nem tudsz tenni. Főleg ha nem is akarsz mert félsz tőle. Ha meg sem említed neki akkor mégis hogyan akarsz a végére járni? Ha feljelented akkor szembesíteni fognak titeket. Viszont ő tagadni fog, Te meg csak motyogni mert félni fogsz a szemébe mondani.. veszett ügy.


Legközelebb válogasd meg a barátaidat.

Nagyobb vagy ismeretlen társaságban főleg ha iszunk én az értékeket mindig magamnál tartom. Így senki nem nyúlja le, nincs kisértés és ha eltűnik valami akkor csak magamat okolhatom mert valószínűleg elvesztettem. Nem kell senkit meggyanúsítanom, senkivel összevesznem. Mert azért lássuk be,egy részeg ember nem mindig van teljesen tudatában mit tesz, eztán mikor kijózanodik akkor jön a bűnbak keresése pedig gyakran ő maga tett olyat amire nem emlékszik.

2019. febr. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Beszeltem vele tegnap egybol,tagadott! Mondtam ha kell penz szoljal,de legyszives nem fogok haragudni add vissza a penzem! Tagadott es tagadott! Mondtam,hogy en megyek, meg csak annyit sem mondott maradjak szoval 101% hogy o volt,ha tovabb nyaggadtam volna tuti leut es ott is maradok! Megy a bortonbe azt is megtudtam! Mindig kifogok ilyen "havert" ,koszi a hozzaszolasokat es tanacsokat! Pacsi nektek.
2019. febr. 4. 16:31
 6/8 anonim ***** válasza:
47%

Véletlenül sincs olyan emléked, hogy 5-6 embert meghívtál volna párszor koktélokra meg értelmesebb töményekre? Kajaparti finanszírozása esetleg valahol? Rosszullét okozójaként némi nem alkohol alapú tudatmódosító?


Nem hiszem, hogy költségben mai pénzre számítva rádupláznál az én egykori rekordértékű megnyuszulásaimra, ezért is próbálnék ilyesmi emlékeidet előcsalogatni, mert hasonló esetekben nagyon nem ritka, hogy ilyesfajta bevillanások, na meg a nyers matek, simán rávilágítanak a kutya elásódási helyére...

2019. febr. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy most miert irtad ezt! Fejtsd ki reszletesebben hova szeretnel kilyukadni .
2019. febr. 4. 16:59
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Arra utalt, h esetleg nagy józanságodban szimplán elittad, elbactad vagy elhagytad a pénzt.

Mivel saját döntésből ittad magad hülyére és bizonyíték nélkül vádaskodsz, nem csodálnám, ha bucira verne a roppant értelmes haverod, a rendőrség meg max kiröhögne.

2019. febr. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!