Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudok szerelmes lenni....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok szerelmes lenni. Van megoldás?

Figyelt kérdés

Igazából nem tudom hogy ez miért van, olvastam hasonló témákban kérdést,de egyikben sem ismertem magamra.

Szerelmes nagyjából több mint egy éve voltam,de akkor inkább szórakoztak,de úgy három-négy hónapig. Azelőtt és azután is volt egy kapcsolatom,de egyiknél sem voltam szerelmes. Azóta egy-két napra megtetszik egy fiú,de el is tűnik és nem értem hogy miért nem vagyok képes szeretetet kimutatni. Két fiú volt/van,a korábbival szimpatizálta!,de abból sem lett semmi,a mostanival viszont eddig semmi érzelem nem volt. Egyrészt szeretném egyszer érezni újból milyen a bizonyos "pillangók a hasban" érzés,de egyedül nagyon jól érzem magam. Ilyenkor mit kellene tenni?



2019. júl. 16. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Kell egy megfelelő alany, akibe szerelmes lehetsz/hogy szerelmes lehess. Tehát pl ha valakivel találkozol, ne akard magadra erőszakolni, hogy szerelmeslegyél; hogy "márpedig-szerelmesnek-kell-lennem." Ahol küszködni kell, az már nem jó, és csak kínlódsz, mert úgy sem lesz eredménye. Aki a személyiségével, kisugárzásával megfog, annyira meggyőz téged, hogy ott lehetne valami; tehát előbb az ember érkezik meg , és aztán a szerelem. Ha valami olyan "magas fokozatú", lenyűgöző, olyan mértékben szerethető és varázslatos emberrel találkozol, meg fog érkezni a szerelem. De mondjuk egy random srácba bárhol, aki pl számodra nem is annyira jóképű, és pl kicsit beszélgetsz vele, személyiségre se annyira a te eseted/nem illetek össze, ott minek akarnád már magadra erőltetni a szerelmet? Nem kell mindenkivel kapcsolatot kezdeményezni, aki udvarol neked. Csak azzal, aki neked is kölcsönösen bejön, és emellett még rendes ember is, és el is tudnád vele képzelni, hogy hosszú távon együtt-éltek; és már rossz nélküle. Meg ilyenek. Tehát nem kell magadra erőszakolni a szerelmet, ha valakinek megtetszel, de ha meg nem is tetszel meg neki, akkor meg főleg. Azt nem lehet magadra erőltetni. Az vagy jön , vagy nincs. Vagy van, vag ynincs.
2019. júl. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Így utólag is nagyon szépen köszönöm 😅❤️❤️
2019. dec. 12. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!