Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy a molett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Wwtimi kérdése:

Miért van az hogy a molett lányoknak minden nehezebb?

Figyelt kérdés
A molett lányok teljes mértékben le vannak nézve. Én például itt vagyok. Járok bulizni imádok másokat megnevetettni. Mégis ha egy fiúval komolyabbra fordulna visszautasít a legyünk barátok storyval. Azt hiszem egyedül fogok meghallni.

2019. júl. 25. 00:02
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Fogyj le?
2019. júl. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem lehetséges,hogy ez nem a külsöd hanem a szimplán a személységed miatt van így? Nem rossz értelmbe mondom, de lehet túlságosan barát alapj vagy. Ha meg a külsőddel van baj, van egy-két kiló felesleg és letudnád azt adni (nem a világ vége) add le. A tested is jobban fogja magát érezni. De vannak srácok akiknek az jön be,hogy legyen valami azon a lányon. Hidd el én 8kgvel vagyok súly alatt (mondjuk nem veltétlen látszik,de vékony vagyok) mégse jövök be senkinek. Ez az élet.
2019. júl. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%

Ha ennyire zavar akkor a megoldás erre a diéta es az edzés.

Átérezlek én bár nem lettem még visszautasítva hiszen ugye passzív régimódi leány vagyok és majd tesz értem akinek tetszem. (Interneten ígyis írtak sokan anno)

Biztos olyanokkal kezdesz, akiknek a vékony lányok tetszenek. Ha folytatni szeretnéd, ne fogyj le de ha akarsz pasit akkor diéta!

2019. júl. 25. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem hiszem, hogy a túlsúly a baj. Engem például ez abszolút nem zavar. Lehet, hogy a poénkodást viszed túl messzire, vagy egyéb oka van - nem ismerlek, így nem tudom. Ezt kellene kideríteni.
2019. júl. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Figyelj ez nem függ össze szerintem azzal hogy molett vagy. Én egy deszka vagyok egyedül seggem van ami oké, és mégse jön össze, úgyhogy ezen kár rágódni hogy az alakod miatt.
2019. júl. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
29%
Mert molett. Pontosan ugyanaz az oka, ami miatt te az alacsonyabb férfiakat lenézed.
2019. júl. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
24%
a dagadt fiúkkal ugyanezvan. meg a randákkal is. meg a randa lányokkal is. próbálj hasonló testalkatú fiúkkal beszélni
2019. júl. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!