Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A különleges lányoknak miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A különleges lányoknak miért nehezebb párt találni?

Figyelt kérdés

Egy barátnőm kapcsán jutott eszembe a kérdés. Ő egy elég érdekes lány, fotóz, kalapot hord, ír, szövetkabátban/bőrcipőben járkál, blogol, olvasott, tájékozott, alacsony, kicsit furcsa de imádnivaló ember. Az osztályunkban mindenkivel jóban van.

Ugyanakkor van nálunk egy lány aki mindig a menő cuccokat viseli, kívülről szép de amúgy üres, az ellentéte a barátnőmnek, nála pedig mindenki bepróbálkozik. Nagyon tudom sajnálni a csajt, mert amennyire különleges, annyira megérdemelne egy srácot, aki felfigyel rá. Szóval, miért nem buknak a srácok a különleges lányokra?



2016. febr. 27. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Én bukok rájuk.
2016. febr. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
fura... engem nagyon izgatnak a különcök...
2016. febr. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Mert válogatósak c:
2016. febr. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Nekem tetszenek a különlegesebb lányok, csak ugyebár sokszor a "különleges" szó az "őrült" helyett használatos, az őrült lányokat pedig annyira nem kedvelem. Amiket leírtál a barátnődről, azok alapján szimpatikus lenne. Leírtad, hogy "...kívülről szép de amúgy üres, az ellentéte a barátnőmnek" - lehet, hogy nem így értetted, de ezek szerint ő különleges viszont csúnya? Mert akkor megvan a gond, sajnos a külső bizony számít, akárki akármit mond.


Egyébként ugyan nekem bejönnek az ilyen lányok, mivel én is tájékozott, intelligens embernek tartom magam (meg persze szerénynek is), és nem vagyok egy olyan srác, aki csak heccből felszed lányokat egy éjszakára vagy kettőre - olyan lányokat szeretek, akivel lehet is miről beszélgetni. Viszont a korunkbeliek többsége tájékozatlan, unintelligens, a semmire nagyképű, magát istenítő szégyen, és egy ilyen srácnak azok a lányok jók, akikkel lehet napi 40 szelfit nyomni és menőzni a spanoknak, hogy ejj tesó hát nézdmá milyen dudái vannak gecc, meg persze jól megdugni párszor amíg egy másik meg nem tetszik neki. Ezek a srácok olyan lányt keresnek, akit könnyű hülyíteni - a baráűtnőd pedig nem ilyen lány.


Persze az is lehet, hogy túl nagyok az elvárásai a barátnődnek, nemde? :)


18/f

2016. febr. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
65%

Nekem is tetszik.

Bolond, különc, egyedi, őrült, ezeket mind szeretem.

Ha valaki állandóan hülyeségeket beszél viszont folyamatosan és lendületesen mondja, akkor szívesen hallgatom. Mert szórakoztató.


Sokan ott tévednek, hogy a menőt azt minőséginek gondolják, a minőségi de nem menő dolgokat pedig nem veszik észre. Lásd: Telefon, ruhák.


Nekem a ritka testi jegyek, sebhelyek is tetszenek. Én mondjuk nem tudnék olyan lánnyal végigsétálni valahol akiről az jut eszükbe az embereknek (meg nekem is), hogy milyen elvontan néz ki. Ellentétben ha provokatív, közszeméremsértő vagy extrém az tetszene.


Meg tudja, hogy mi áll jól neki. Egy magas, barna bőrű lánynak pl jól áll a szalmakalap, de egy alacsony fehér bőrűnek nem.

Az alkatáról nem írtál. Nem ott van a hiba?

2016. febr. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!