Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az átlagos lányoknak is ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlagos lányoknak is ilyen magasak az elvárásaik?

Figyelt kérdés

Az átlagosat nem negatív jelzőként használom, én is átlagos férfinek tartom magam. Megismerkedtem egy lánnyal, nem az aki után minden férfi megfordul, de nem is csúnya, nekem kifejezettem szimpatikus kinézetű. Jól elvoltunk együtt, sokat beszéltünk, találkoztunk párszor. Viszont amikor megmondtam neki, hogy fordítsuk komolyabbra, azt mondta nem működne kettőnk között. Pár napra rá megtudtam egy közös ismerősünkön keresztül, hogy jó fejnek tart, csak azért nem akar velem lenni, mert nem vagyok egy "adonisz"

Én nem vagyok egy kondis, szétgyúrt csávó, de azért rendszeresen mozgok, sportos a testalkatom. Nem is az vagyok, akiért minden lány rajong, de csúnya sem vagyok.

Tényleg már minden lánynak ilyen magasan vannak az elvárásai, hogy nekik a tökéletes szétgyúrt, modell arcú és alkatú pasi kell?



2019. júl. 25. 23:41
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem,ez egy elég komoly általánosítás a férfiak szempontjából. Ahogy te, mint átlagos fiú sem várod el a tökéletes lányt úgy vannak olyan lányok,akik szintén nem várják el az adonisz srácot, azonban te pont egy olyan hölgyet fogtál ki,aki így gondolkodik. Hidd el,nem mindenki ilyen.
2019. júl. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Attól, hogy te találkoztál eggyel, még nem mind ilyenek. Erre nem gondoltál?
2019. júl. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Ez egy durva általánosítás. Egy lány alapján kár véleményt mondani, de még 10-nél is néha...

7 milliárd ember ér a Földön, ne olyan(ok) után fuss, akikkel nem azonos az értékrended.Te ezt keresed, ő(k) mást.

Nem hiszem, hogy hiba, ha valakinek csak a külső az elvárása, ilyennek is kell lennie, az ő dolga. Nekem viszont nem kéne olyan lány, aki csak a külsőmért kedvel.


Vagy: attól, mert az utcán látsz egy fizetős hölgyet, nem minden hölgy k..va.

2019. júl. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem feltétlenül magasak az elvárásai. A szépség egyénfüggő. Mindenkinek más az Adonisz. Lehet, van egy szépséghibád ami neki nem jön be. Vagy több is. Ez nem azt jelenti, hogy csúnya vagy, csak hogy neki nem jössz be kinézetileg. Lesz, akinek bejössz.
2019. júl. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Attól még, hogy te nem jössz be neki, nem nagyok az elvárásai. Egyszerűen nem vagy az esete. Mindenkinek mást jelent az, hogy Adonisz. Hát neki nem te voltál az. El kell engedni. Majd találsz olyat akinek te vagy az Adonisz.
2019. júl. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Hidd el, hogy akármennyire ki lehetnél gyúrva, ennek a lánynak akkor se kellettél volna. Ha egyszerűen nem érdeklődik valaki, akkor nem. Azt hiszik sokan hogy pár kilón/centin vagy haj/szem/bőrszínen múlik az ilyesmi, pedig nem. Ha nincs meg a szikra felőle, akkor nem fog különlegesnek érezni, nem leszel NEKI Adonisz.
2019. júl. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Egyébként én is egyre gyakrabban veszem észre hogy átlagos, vagy átlag alatti kinézetű lányok kisportolt jóképű magyarul tökéletes fiúkat akarnak maguknak, pedig gyakran pont az ilyenek a legidiótábbak.
2019. júl. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%
Tény hogy a lányok elvárásai nagyon el vannak szállva, hiszen gondolj csak bele hány pasi próbálkozik náluk....már semmi újat nem tudsz mutatni nekik. De ha tovább keresgélsz tuti találni fogsz olyat aki veled akar lenni, mert te vagy a szimpatikus :)
2019. júl. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!