Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire álszent mindenki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tpanna00 kérdése:

Miért ennyire álszent mindenki az interneten ismerkedési tanácsok adásakor? 18/L

Figyelt kérdés

Inkább csak olvasója vagyok az oldalnak és ritkán kommentelek és még ritkábban teszek ki kérdést, viszont ami itt ebben a "Tini párkapcsolatok" témában megy az egyszerűen borzalmas. Nem csak az emberek akik itt vannak hanem amit írnak!

Az a sok álszentség és kamu tanácsok :D Annyira el vagytok szeparálódva a való élettől, hogy az egyszerűen már félelmetes. Tipikusan mikor az egész életedet internet élőt töltöd és azt sem tudod mit folyik a világban de közben arról adsz tanácsokat mit és hogyan csinálj a külvilágban. Kicsit paradox olyan emberek olyan felületen adnak tanácsot amit eleve olyan emberek látnak és válaszolnak meg akik vagy ugyan ilyen helyzetben vannak és fogalmuk sincs! :D (kivételek mindig vannak de egy kezemen meg tudom számolni hány értelmes kommentet és kérdést olvastam amire én is azt mondtam "Na, ezért érdemes volt feljönni")

Akkor egy kicsit példálózva is menjünk bele. Mondjuk a hol ismerkedjek, csúnya vagyok, soha nem lesz vagy volt barátom/barátnőm, kapcsolatot akarok, nem létezik normális ember mert mindenki csak AZT akarja stb.

??? Emberek ez most komoly? És ezek még csak kb az utolsó 1 nap kérdései? :D De a kommentek sem semmik, mikor az álszent kamu alfa hímek megjelennek és tömik a fejüket hülyeséggel... Nem számít a külső, csak a belső ne legyünk már ENNYIRE álszentek... Mindenkinek számít csak nem mondja ki, minek hazudtok saját magatoknak? Aztán ott van még ez a magasságos problémák... Ezzel is saját magatoknak hazudtok, mindenki azt hangoztatja, hogy nem számít a magasság... Kérlek... Hogy az istenbe ne számítana? Mindenkinek számít és minden nő imádja ha magas a barátja, egyfajta biztonságérzet, ösztönös. Persze ha valaki csak a fiú barátom akkor valóban ezek nem mérvadóak hogy hogyan néz ki vagy milyen magas, kutyát sem érdekli de itt mindenki egy kapcsolat után sír. Egy kapcsolat kialakulásához a SZERELEMHEZ kell a vonzalom és, hogy minden szempontban tökéletes a NAGY Ő legyen!

Ha valaki túl sok időt töltene ennek a topicnak az olvasásával akkor az valami agy mosott zombihoz hasonlítana akinek teljesen más képe van a világról mint amit ő hisz és olvasott. Van dolgok amiket nem lehet interneten keresztül elsajátítani vagy megszerezni.

Megismétlem, hogy tisztelet a kivételnek de csekély számban láttam értelmes embert. Lehet nem fog sok embernek ez tetszeni mert már annyira a hatása alatt vannak ennek az oldalnak, hogy nem képesek tisztán látni. Csak gondolkodjatok el ezen, vagy, hogy miért vagytok itt és kommenteltek/raktok ki kérdést. Mert igaziból semmi pozitív nem jut eszembe. A ti érdeketeket szerzetném védeni és hogy az életetek előre fele menjen.

18/L



2019. márc. 9. 15:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
38%
Valamiben igazad van.
2019. márc. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Nap bölcsessége. :'D Valamiben igazad van. Xdddd. Igen valamiben mindenkinek igaza van, csak nem mindenben.
2019. márc. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
68%
Felesleges ezen rágódni. Inkább foglalkozz olyan dolgokkal, amik boldoggá tesznek téged. Bocsi az offért.
2019. márc. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
A ti érdeketek. Én reálisan látom a világot. Remélem el jutott azokhoz akiknek szólt.
2019. márc. 9. 16:32
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel szinte teljesen egyetértek amit írsz.

Én viszont meg is mondom az okát: azért, mert a válaszadók azt írják ami szerinteük tetszik a közönségnek, és így felpontozzák őket, és nekik csak ez számít.

Pl. saját példám alapján volt egy kérdésem, hogy a nőknek miért számít ennyire hogy a férfinak legyen kocsija. Szinte mindenki elkezdett ömlengeni, hogy "nem számít", "a belső a fontos", "ez csak egyparaméter".

Egyetlen őszinte válasz jött, ami keményen megmondta nekem, hogy ez miért nagyon fontos, és hogy miért kell ez sok nőnek. Szerencsére elkaptam és pont utána tudtam kommentelni hogy megköszönjem, fel is pontoztam. MERT MEGVÁLASZOLTA A KÉRDÉSEMET.

Igazából szerintem az oldal mechanikája van kicsit elcseszve. Lehet jobb lenne, ha a pl. a kérdező szavazata 5-ször annyit érne, mint bárki másé, hogy ösztönözze az embereket az őszinte válaszra. De ez csak egy ötlet.

2019. márc. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Szomorú akkor, hogy ez embereket ennyire el lehet vakítani pár pixellel és virtuális % számokkal...

Engem igaziból soha nem érdekelt hány %-m van vagy ki mit fog gondolni nyomkodni a válaszomra. Őszintén szoktam abban a nagyon kis mennyiségben kommenteleni. Bármilyen hátsó szándék nélkül, hogy ez kinek tetszik ki mit reagál és hány %-n leszek. KIT ÉRDEKEL?! Jobb ember leszek attól, hogy 80 vagy 10? Ez inkább hülye-o-méter...

Az emberek eladják a véleményüket és a szabad akaratukat pár számért...

Szerintem meg egyáltalán nem kéne szavazati rendszer. Mi értelme van?

2019. márc. 9. 17:09
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Valaki lehet a pontért írja azt amit. De ez nem teljesen így van. Teljesen mindendegy mit és hogyan írsz le. Másik kategóriákat is olvasgatok, nem csak ezt, de ott is azt látom, hogy a tömör lényegretörő válaszok, vagy a szépen elmagyarázott válaszok vannsk jobban felpontozva. Talán tudomány kategóriába volt az, hogy adtam egy párszavas választ és 0%, majd kicsit később kifejtettem bővebben a választ és 100%. Pedig ugyan azt mondtam el mind a 2 válaszban.


Egy másik dolog, nem tudhatod ki mit gondol komolyan és mik a tapasztalataik. Én is ki merem jelenteni full komolyan, hogy a lányokat és nőket nem érdekli se a pénz, se a kocsi, akiket igen azokat nem sorolnám se a lányok, se a nők kategóriába, szóval az állításom igaz.


Te se tudom mennyi időt töltesz itt hogy ennyire tisztában vagy az itteni dolgokkal, esetleg, hogy hány év tapasztalata van mögötted, hogy annyira reálisan nézd a világot.

Én se vagyok az a hú de öreg, de van bőven tapasztalatom, sok mindent láttám és bátran leírom a véleményem, ha lepontoznak így jártam.

Többet nem fűznék hozzá, mert amúgy se érdemes. Mellesleg, ha nem tetszik az oldal, akkor minek jársz ide és minek olvasgatod elfele a bugyuta kommenteket??

2019. márc. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Egyik barátnőm hozta fel témának és mondta milyen jó és érdekelt ezért én is nézegettem a kategóriákat és olvasgattam. Isten ments, az kéne még, hogy évek legyenek mögöttem :D

Félreérted, nem az oldal nem tetszik, az elképzelés jó, csak az emberek és amiket írnak azok nem tetszenek! Az álszentség és, hogy ennyire pártatlan és semmitmondó hülyeségeket írnak. Volt egy olyan kérdés ahol kérdezték mi a véleményetek a ducibb lányokról. És jöttek az ilyen nyaligépek és politikusok akik pártatlanul leírták amit gondoltak. Ezek mögött tényleges szándék van! Legalábbis tudom rám miket szoktak irkálni és szánalmas azt kell mondjam...

2019. márc. 9. 17:38
 9/26 anonim ***** válasza:

Szerintem a néhány kiragadott példát tudatosan félremagyaráztad.

Pl.: A "magasságos" példánál nem mondja senki, hogy egy fejjel kisebb férfivel járjon a nő.

A külső is csak egy bizonyos szintig fontos. (PL.: ne legyen egy ápolatlan bányarém, és fontos a személyi higiénia) Mert ha mindenki a szőke herceget vagy a királylányt várná, akkor a lakosság 80%-a pár nélkül maradna.

A válaszok szerintem sokszínűek. Aztán a kérdező maga dönti el, hogy mit választ. Engem soha nem érdekelt a pontozás, mert értelmetlennek tartom, mivel nincs valódi tétje.

Nem tapasztaltam olyat, hogy valaki szándékosan félrevezetne valakit.


Véleményem szerint igen is hasznos ez az oldal

2019. márc. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Jujj! Valaki nagyon naiv itten... Hallottál már arról, hogy a szépség relatív? Gondolom még nem.

Tudod, attól még, hogy neked nem jön be egy adott pasi, még simán meglehet, hogy másnak ő az álom pasija.

Ahogy egy srácnak is simán bejöhet egy ducibb lány. Tudod, nem mindenkinek jönnek be az anorexiás kislányok... És ezt úgy írom, hogy a barátnőm is vékony.


Nem, szerintem meg inkább te vagy itt az álszent kislány, akinek semmi fogalma sincs a világról és nem a válaszadók többsége.


A külső számít, ebben igazad van, de a szépség, ahogy írtam, RELATÍV.


Le lehet pontozni.


20/F

2019. márc. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!