Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedjek más emberek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek más emberekkel és hol?

Figyelt kérdés

Szeretnék barátokat,esetleg szerelmet szerezni,de nem tudom,hol tudnék ismerkedni.

16/L


2019. aug. 6. 08:05
 1/2 anonim ***** válasza:
63%
Írj ha gonolod
2019. aug. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Modt mondanám, hogy bárhol, de akkor szemen köpném magam. Nem mernék az utcán csak úgy a,semmiért leszólítani valakit, de ha közös helyen vagytok és ugyan wzt csináljátok akkor már lehet dumálni. Én a konditeremben szoktam meg mikor talizok egy kutyás társal mikor én is sétáltatom az enyémet.
2019. aug. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!