Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Velem valami gond van? Ez az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem valami gond van? Ez az gondolkodás mód normális?

Figyelt kérdés
Míg mások azon agyalnak hogy elkéne menni bulizni ott egyet, első csók, vagy szakított a Marival vagy a Pistikével és ez a világ vége, addig én azon agyalok hogy hogyan lehetek mindig jobb mindenben pl. most nyáron edzettem hogy gyorsabb izmosabb és erősebb legyek hogy majd a futóversenyeken még jobban teljesítseg, tanulok minden nap mert én egy sikeres ember akarok lenni aki valami nagyot tesz le az asztalra és ez a vágy soha nem eltűnni.. Engem valahogy a komoly dolgok érdekelnek nekem ezek a tini pitiáner problémák meg dolgok nem izgatnak olyan durván... valahogy azt érzem hogy céltalanok,szűk látáskörűek a kortársaim nagy része és akik olyanok mint én vagy antiszociálisak lesznek mert bele betegednek hogy nincs senki aki olyan lenne mint ők vagy pedig beállnak a sorba és megváltoztatják az ízlésüket. ÉS EZ KIHAT A BARÁTNŐZÉSRE IS.(Átlagos és jó kinézetű között vagyok valahol) Sok lánnyal szoktak beszélni a barátaim nagy része is lány(némelyik nagyon szép lány mellesleg) de valahogy ha be is jönnek külsőre ők is lelkileg nekem annyira semmilyenek valahogy nem sok lányban van meg az a plusz az az akaratosság hogy én valami nagyot fogok alkotni vagy valami céltudatosság.. és gyakrqn amikor én kezdeményeztem valahogyan vagy legalabbis próbálkoztam vagy a lány akkor kényelmetlenül éreztem magam .. úgy éreztek mintha én egy másik bolygórol jöttem volna. Van még egyáltalán ilyen lány vagy azok se pasiznak tinédzserként inkább....?

2019. aug. 7. 12:57
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja elnézést néhol kicsit félre fogalmaztam de így is érhető... a sok gondolat egyszerre "robbant ki" a fejembol xd
2019. aug. 7. 12:59
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Én is ilyen vagyok, és nem vagyok se antiszociális se ronda. Nyugalom vagyunk még egy páran, csak nyitott szemmel kell járnod, hogy megtalálj minket.
2019. aug. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Én is ugyanilyen vagyok, bár múltkor szórakoztam picit az egyik barátommal, de azóta meg megint csak a gólyatábor és az egyetem körül járnak a gondolataim. Szóval nekem se volt sose az a fő csapásvonal, hogy én akkor marhára fel akarok valakit szedni
2019. aug. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem attól még, hogy az embernek barátja van, az nem jelenti azt hogy nem foglalkozik a jövőjével és a céljaival. Én a barátom mellett is kitűnő tanuló vagyok, havonta minimum hat könyvet olvasok, balettozom, és mindemellett odafigyelek az egészségemre is. Szóval szerintem semmi baj nincs ezzel.
2019. aug. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Érettebb vagy, ennyi.
2019. aug. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Nem lesznek antiszociálisak. Az egy személyiségzavar.
2019. aug. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
Koravén, ezt úgy hívják
2019. aug. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Koravén. Ezt negatív megjegyzésként vegyem? :D
2019. aug. 7. 18:29
 9/11 A kérdező kommentje:

3as. Kicsit a kommentedből az szűrődött le hogy én nem járnék el. Én is szoktam elmenni de pl. nem egy buliba vagy egy szórakozóhelyre hanem kv.zó vagy elmegyek a városba beszélgetni valakivel meg sétálgatni.

4es. Nekem sajnos még nem jött össze a két dolog egyeztetése. Volt egy fellángolásom és akkor az adott illetővel csak egymásra tudtunk gondolni olyan durván hogy inkább szakítottunk. Én kezdeményeztem a dolgot de ő is fontolgatta mivel ő is ilyen maximalista mint én és valahogy annyira sokat akarunk mind ketten hogy nem fér bele az eletunkbe kapcsolat. És ő óta konkrétan csak a SZÁMOMRA "üres" lányokkal kerültem összetűzésbe akiket nem tudok csodálni.. némelyiket sajna még a kinézetéért se xd :/

2019. aug. 7. 18:41
 10/11 A kérdező kommentje:
Ja és persze köszönöm szepen a válaszokat!! :D
2019. aug. 7. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!