Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek ez normális?

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Amiközben gondolkodom,a gondolataimban beszélek. Szóval nem mondom ki amit gondolok, hogy értsétek mikor szomjas vagyok a gondolataimban mondom, hogy na megyek iszok egyet. Ilyenek. Vagy mikor készülök valakivel találkozni azelőtt gondolatba eltervezem hogy fogok köszönni és gondolatba rendesen elképzelem, hogy Szia rég találkoztunk, és azt is, hogy ő vajon mit fog mondani? Egyszóval konkrétan mondatokban gondolkodom.

2019. jan. 17. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Értelmes mondatokban gondolkodsz, ami bőven több, mint normális. A beszélgetések előre tervezése nem kapcsolódik ehhez, az az introvertáltak egy tipikus tulajdonsága.


Hogy legyen viszonyítási alapod: én például nagyon divergens gondolkodású vagyok és ritkán gondolkodom mondatokban, gyakran csak artikulálatlan hangokban vagy absztrakt képekben. De mindezek mellett teljesen életképes, értelmes felnőtt vagyok, sőt, cikkekben olvastam, hogy ezzel nem vagyok egyedül.


26/F

2019. jan. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szintem teljesen normális dolog. Én is ezt teszem minden nap, nyugi :)
2019. jan. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!