Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak olyan tizenéves fiúk,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan tizenéves fiúk, akik komoly kapcsolatra vágynak?

Figyelt kérdés

Sajnos azt veszem észre, hogy a legtöbb srácnak nem komolyak a szándékai, és csak a külsőre mennek.

Én lányként viszont, csak komoly kapcsolatba vágnék bele, de így nem sok esélyt látok erre :D


Hol tudnék olyan fiúkkal ismerkedni akiknem csak szórakoznak, illetve nem a külsőségekre mennek elsősorban? (nyilván az is számít, de nem ez a legfontosabb szerintem)



2019. aug. 10. 14:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok
2019. aug. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

#10

Szabad tudni hogy mièrt vagy kirívo eset?

2019. aug. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem csak 10-es "kirívó eset" :D Ő még szerencsés akármi is legyen az, nem neki mondják napi szinten hogy a fajtáját kerülni kell... O_o
2019. aug. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Vannak.


Csak sajnos zárkózottabb vagyok, így nehezen megy az ismerkedés.


19F

2019. aug. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!