Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti alacsony lányok hol kereste...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti alacsony lányok hol kerestek párt? És milyen magas pasit kerestek?

Figyelt kérdés

Én alacsonyabbnak mondható fiú vagyok és a környezetemben nem találok olyan lányt se aki legalább velem egymagas lenne, nem, hogy alacsonyabb. (Számomra tabu, hogy a lány magasabb legyen)

Sokat utazok tömegközlekedéssel mivel BP-i vagyok (ami elvileg a legnépesebb területe Magyarországnak és itt se találok senkit na az már vicc :D ) Jó találok de ők fiatalabbak nálam és azért alacsonyabbak mire ők is "felnőttek" lesznek úgy is túlnőnének rajtam :D

Szóval ti alacsony helyi lányok merre vagytok? Hol keresitek a kapcsolatot? És mivel ti nem vagytok olyan magasak ti egymagas pasit kerestek? vagy kicsit magasabbat? esetleg sokkal magasabbat?


18/F



2018. aug. 24. 17:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
Srácként írok, de csak annyit, hogy olyan 14 éves kor után már nagyon nem szokott sokat nőni senki, vagy legalábbis max pár centit, de annyit biztosan nem, hogy mondjuk 160 centijéből lesz 170.
2018. aug. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én alacsony lány vagyok, de sose magasság alapján kerestem párt. A sors úgy hozta, hogy mindig nálam jóval magasabb barátaim (185-196) voltak. A mostani párom is 186cm. Engem nem zavart( és őket sem) ez a magasságkülönbség. Viszont ismerek párokat ahol a lány a magasabb, és teljesen jól működnek ezek a kapcsolatok is.
2018. aug. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Én például 16-17 éves koromban olyan 8 cm nőttem..

Köszi a hozzászólást, elhiszem mások teljesen jól megvannak, de "számomra tabu" egyszerűen nem szeretem ha egy lány magasabb nálam, ez van.

2018. aug. 24. 17:57
 4/11 anonim ***** válasza:
Amúgy az elsőnek igaza van, a lányok ha elkezdenek menstruálni(általában) már csak 1-2 cm-t nőnek. És a mai világban már ezt is korán kezdik kb. 12 éves korukban(de van aki hamarabb) így már elég korán látható, hogy mekkorák lesznek.
2018. aug. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én alacsony vagyok nagyon, de kifejezetten szeretem ha a baratom magasabb:D valahogy ez vonzó. 18/l
2018. aug. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is alacaony lány vagyok, szeretek is kicsi lenni pont azért mert a mai fiúk sokkal alacsonyabbak 18/l
2018. aug. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nekem nem számít a magasság 16/l 158 cm
2018. aug. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is kicsi vagyok 160 cm és az utóbbi 4 évben mióta menstruálok csak 6 cm-t nőttem ami nem nagy teljesítmény :/. Az utóbbi 1 évben mindössze 1 cm-t. Sose volt még barátom de a magasság az mind1 a fiú legyen magasabb nálam mind1 mennyivel csak ez a lényeg.
2018. aug. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Milyen magas vagy?
2018. aug. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

#9es vagyok

Ezzel a magassággal még simán találhatsz alacsonyabb lányt, bár nyilván kisebb a választék

A környéken ahol élek nagyon sok alacsony lány van, konkrétan lenézek rájuk(idősebbek is nálam), pedig csak kb 5cm el vagyok magasabb nálad

Én 1-2éve szinte semmit se nőttem

15/L

2018. aug. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!