Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha 100 kiló vagyok, egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 100 kiló vagyok, egy pasinak sem fogok kelleni?

Figyelt kérdés
Vagy hol van olyan oldal, ahol kimondottan az ilyen lányokra buknak? (Nem kell kioktatni, hogy az egészségemre kéne vigyázni meg ilyenek...)
2019. aug. 19. 09:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%

Akármilyen társkeresőn bepróbálkozhatsz ha nő vagy bukni fognak rád, hidd el nekem. Egy dolgot jegyezz meg hogy készíts néhány előnyös fotót magadról, mosolyogj, stb... ha szép az arcod, és mosolyogsz a fotókon akkor több esélyed van.

A másik az hogy én nem egy nőt láttam már pasival aki eléggé el van hízva, szóval nem lehetetlen a helyzeted, viszont arra felhívnám a figyelmed hogy ne legyél annyira ragaszkodó, ne keresd mindig az adott pasi társaságát ha látod hogy elérhető pl faceboookon, mert ha túlságosan ragaszkodó vagy főleg akkor ha még csak az ismerkedési fázisban vagytok akkor azzal elijesztheted.

2019. aug. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
63%

Szia!

Sajnos szerintem nem tudok segíteni!

De annyi biztos. Én 18 éves fiú vagyok. Barátok nincsenek haverok sincsenek. Egy lány sem volt az életembe. De majdnem hogy minden nap legalább egy lány néz az utcán. De hiába néz!

Hiába vagyok neki helyes meg hiába próbálok szépen öltözni.

Ha nem megyek oda hozzá nem használom ki az alkalmat.

Tehát most nézd!! Én sajnos hiába vagyok szép ha nem tudok egyszerűen lépni a gyávasagom végett.


Úgyhogy látod a jó dolgok ha meg vannak de nem tudsz velük mit kezdeni akkor semmi értelme az egésznek.

2019. aug. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
100 kg, oké oké,de milyen magas? Mert nem mindegy hogy 160cm vagy 175cm.
2019. aug. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
Nem érdemes direkt kövérfétises pasit keresni. A végén még gondolsz egyet és lefogysz, ő pedig elhagy egy bálnáért. Olyat keress, aki a természeted miatt szeret.
2019. aug. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem akarok sosem fogyni. Amúgy 165 cm vagyok.
2019. aug. 19. 11:05
 6/14 anonim ***** válasza:
75%

Igaza van a 4-esnek. Semmiképp se úgy keress párt.

Egyébként sok kövér nőnek van barátja, férje. Úgyhogy lesz majd neked is.

2019. aug. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
7# Én nem akarok gyereket nevelni. Ráadásul nem értem a kirohanásodat, miszerint 2 lépcsőfok után lihegek... Napi 10 km-t megyek, hol gyalog, hol biciklivel teszem meg. Semmi bajom nincs a mozgással.
2019. aug. 19. 12:35
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Apám is 100 kg, de ő 2 méter

Én 50 kg vagyok és 177 cm....

2019. aug. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen hogy pasit szerezz, viszont az átlagosnál egy picivel nehezebb lesz. Pl nálam egy aranyos arc illetve a személyiség ami pozitív irányba billentené a mérleget, nem a kilók száma.
2019. aug. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
27%
Egy 100 kilós pasinak biztos. Válogass a saját fajtádból :)
2019. aug. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!