Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, szoktátok jelezni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szoktátok jelezni egy ismeretlen pasinak valahogy ha tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Engem pl a kutya sem néz meg az utcán, csak nem tudom, hogy tényleg ennyire ocsmány vagyok vagy csak nem veszem érszre a lányok jelzéseit.
2018. júl. 26. 23:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Bár hím egyed vagyok de ugy gondolom hogy azzal jelzik ha nézik az illetőt plusz még a nonverbális jelek és a testbeszéd de az alig észre vehető szóval ha többször rádnéznek akkor én személy szerint lattám már olyat hogy a csaj megbökte a baratnőjét amikor*
2018. júl. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
felaltam a buszon hogy leszálljak vagy nézett a csaj felszállás előtt és utána be is ült mellém ezek persze nem 100% hogy azért voltak de az hogy sokszor rádnéz az már szinte biztos csak gondolj bele hogy te mit csinálsz ha meglátsz egy szép lányt*
2018. júl. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*Ők is valószinüleg azt fogják csinálni
2018. júl. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sok szép lányt látok nap mint nap, de nagyon hosszan nem szoktam nézni őket, mert akkor már perverznek meg pedofilnak meg mittudomén minek néznek, csakbígy szolidan rájuk pillantok néha-néha, de legtöbbször el vannak foglalva a zenehallgatással/telozással vagy a barátnőjűkel.
2018. júl. 27. 13:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Én úgy hiszem:

-A félénkebb, naivabb típusú lányok mikor tetszik nekik valaki, csak lopva néznek rá, és úgy tesznek, mintha a telefonjukat néznék, hogy ne tűnjön fel a srácnak, hogy nézi. Próbálnak úgy viselkedni, ülni vagy akármi, ami az előnyösebb oldalukat mutatja.

-Viszont vannak olyan lányok, akiket félreértenek, csak mert alapból kommunikációkor elpirul, vagy hadar, esetleg ideges. Nem kell félni, nem biztos, hogy azért van, mert tetszel neki.

-A lány, aki pedig jeleket AD, annak van szándéka, és olyan jeleket fog adni, amiket biztos észreveszel, különben értelmetlen lenne.

~Viszont ez ritka. A lányok általában azt várják, hogy a fiú kezdeményezzen, ezért akarnak tetszeni neki.

2018. júl. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Magamból kiindulva, én úgy hallottam, hogy ha egy lánynak tetszik egy fiú akkor rámosolyog, ezzel jelzi szándékát. Na most, ha nekem tetszik egy fiú és egy légtérben van velem akkor nem feltünően bámulom, de rámosolyogni még egy fiúra sem mertem.
2018. júl. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!