Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír vissza?

Figyelt kérdés
Tegnap írtam egy lánynak, aki tetszik, azóta többször is elérhető volt, de még csak meg sem nézte. Nem ismer engem, egy suliba járunk és szoktam látni, de ennyi. Szóval mit gondoltok, miért lehet az, hogy még csak meg sem nézte, a másik kérdés pedig hogy érdemes-e erőltetni szerintetek. Főleg lányok véleményére vagyok kíváncsi, de bárki írhat.
2019. aug. 20. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Először elküldi az internacionális "LányTanácsnak", aztán ott egy hosszadalmas, de meglepően erősen demokratikus módon megszavazzák, hogy hogy mondjon nemet, vagy hogy hogy ne reagáljon és ignoráljon.

De fő a pozitivitás <3

2019. aug. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 TheHoboKingdev ***** válasza:
87%

Miért nem mész oda hozzá, és beszélgetsz vele, mielőtt egy hülyét csinálnál magadból az interneten?

Bocsi, ha támadónak hangzott, de inkább az ilyeneket, mint első mondat egymáshoz személyesen, vagy legalábbis arcokkal jell megtenni

2019. aug. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Ha nem vagytok ismerősök, akkor külön postaládába rakja az üzeneted, azt hiszem csak mobilon lehet értelmesen egyből látni (bár nem vagyok ebben biztos).


Lényeg hogy vagy nem látta még, vagy nem is akar ismeretlenektől üzenetet olvasni/nem érdekled. Erőltetni nincs mit ezen, már írtál, vagy válaszol vagy nem. Foglalkozz más dolgokkal és majd lesz ami lesz.

2019. aug. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
szimplàn nem érdekled.Enyiből le kellene hogy essen.
2019. aug. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 nyilván, csak az furcsa, hogy még csak el nem olvassa... Igazából azt sem tudja így, hogy mi nem érdekli
2019. aug. 20. 23:38
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
Én pl szinte mindenkit visszajelölök facen, de ha rámírnak kevésnek írok vissza, mert nem érdekelnek. Szerintem ő is ebben a helyzetben van
2019. aug. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát magamból kiindulva néha pislogni is elfelejtek nem hogy vissza írni ha ilyen van xd
2019. aug. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!