Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Visszafogottabb lányok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszafogottabb lányok, titeket mennyire érdekel a külső?

Figyelt kérdés

Azok a lányok akik nem az instás hercegnőt játszák, csak visszafogottan öltözködtök, nektek ha nem külsőre menne, zavaró lenne ha egy fiú 18 évesen csak 171 centi, 80 kiló, és (mások elmondása szerint) nem néz ki 18 nak?

Első sorba olyan lányt keresek aki elfogadna belsőre és hűségesen mellettem lenne, de ahogy elnézem mindenkinek a külső meg az ágyba teljesítés a lényeg, és mivel se kívűl se belűl nem vagyok macsó, így esélyes hogy a visszahúzódó lányoknak se lenne elfogadható a külsőm, akiket eleve tényleg nem a külső érdekel? Titeket mennyire zavarna?



2019. aug. 26. 23:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Engem a külső anyira nem érdekel engem a belső fog meg jobban :) már egy éve együtt vagyok a barátommal és hát mondjuk azt hogy nem ő a legszebb de nagyon hülye mint én :D és kedves aranyos stb...És ha megkedvelsz egy embert utána nem fog téged érdekelni az hogy hogy néz ki,hogy öltözik stb..
2019. aug. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ egyes, remélem én is találok egy ilyen lányt.. Elég nehéz dolgom van mert neten ismerkednék, aztán meg élőbe, csak sajnos elég nehéz olyan lányt találni aki elfogadna annak aki vagyok :/
2019. aug. 26. 23:40
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem tusom mennyire vagyok visszafogottnak mondható de én annak gondolom magam és sajnos nekem nagyon számít a külső. Tök rosszul érzem magam miatta de ha van valaki aki nagyon aranyos belsőre viszont külsőre nekem nem jön be akkor nincs esélye. Pedig annyira igyekeztem hogy ne foglalkozzak az emberek külsejével mert a belső a lényeg de egyszerűen nekem nem megy. Remélem tálalsz valakit aki így elfogad! ❤
2019. aug. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, ez elég szomorú amugy.. Végülis, nekem meg a külsejére adó, pózolgatós lányok nem jönnek be szóval 1-1
2019. aug. 27. 01:09
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon, de,ha például az ő szintjét eléred, már jó vagy

[link]

2019. aug. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Reménykedtem hogy ir valaki aki nem a külsőre megy és elfogadó egy ilyen srácra is mint én.. De mit is vártam :C
2019. aug. 27. 01:21
 7/13 anonim ***** válasza:

*mármint, ilyen arbéli szépségben gondolkodtam most.

Öltözködésben meg , hát, lehetőleg ne járj szakadt dolgokban (még gyárilag előre szaggatott farmerben se.) Ja és szépen, férfiasan öltözködjél, ne legyen "menő" hajad, csak szép, férfias, egyszerű. Hogy hosszú, vagy rövid, az mindegy.

2019. aug. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, lehet, hogy alulértékeled magad. Én ezt nemtom, de lehet, hogy ez is benne van. Tehát lehet,hogy nem annyira vészes a helyzet,mint látod. Volt már itt olyan srác, aki búslakodott, hogy ronda, és akkor mutatott képet magáról, írtam neki ,hogy 10/9, az már nagyon jónak számít, és tök furcsa volt, hogy rondának tartotta magát. Egyébként 170 centi fölött vagy, az már jó magasság pasiban is. Meg egyébként, hátha jól áll, növessz borostát, bajuszkát, hajad legyen egyszerű rövid, vagy egyszerű hosszú, nem kell olyan "meenő", "sztájlos" frizurákat csinálni, hanem legyél csak egyszerű letisztult. Szerintem pl hajban is meg ruházatban is az a legjobb. Pl egy világoskék kockás ing, azok pl tök jók. Meg nem belőtt haj, hanem pl sima rövid, vagy sima hosszú, lehet a hosszú copfos is , meg kiengedett is.
2019. aug. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igazából magamnál se a külsőre megyek, inkább belül vannak gondjaim magammal.. A külsőm meg hát csak az alacsonyság idegel meg hogy kiáll a fogam egy picit ezt örököltem sajna.. Mindenképp olyan lányt szeretnék aki elfogad ahogy vagy és hűséges, csak ne a külsőm miatt legyen velem... Képet nem tudom mutatnék-e...
2019. aug. 27. 01:28
 10/13 anonim ***** válasza:
Engem nem a külső érdekel :D amúgy meg miért nem mutatsz képet?
2019. aug. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!