Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék olyan fiúkkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék olyan fiúkkal imerkedni, akik komolyan is gondolják az egészet és nem lépnek le szó nélkül egy idő után?

Figyelt kérdés

Olyan tizenéves fiúkkal szeretnék ismerkedni, akik nem csak szórakoznak velem. Hol érdemes próbálkoznom? Gondolom,hogy leginkább élőben, na de az nem olyan egyszerű.

Van valami ötletetek?

Társkereső nem opció,mert még nem vagyok 18.



2019. júl. 27. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Gyere, meghívlak egy kávéra.
2019. júl. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha komolyabb személyiségeket keresel, akkor komolyabb helyeken kell keresned. Mondjuk egy könyvtárban, színházban, kiállításokon vagy kultúrházban. Vagy ha nem ennyire komoly dolgokra gondoltál, akkor edzőtermekben például. Nekünk van egy boksztermünk, és rengeteg 15-25 év körüli pár összejött már.


Bulihelyeket, kocsmákat és szórakozóhelyeket kerüld ha komolyságra vágysz.

2019. júl. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
3%
Ha jol nézel ki nem lépnek le!
2019. júl. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Engem érdekel a dolog szerintem
2019. júl. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgy hogy ne tizenéves taknyokkal ismerkedj!
2019. júl. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!