Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hogy törődtök bele a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy törődtök bele a magányba, és hogy nem vagytok elég jók a mai világhoz?

Figyelt kérdés
A napokba felmentem egy társkeresőre, pedig ellenzem, de ez még egy "normálisabb" fajta, és itt is csak azt látom hogy 18 év körül a lányoknak mind akkora a melle mint a fél feje, pózolnak, szépitkeznek, én meg csak egy 18 éves alacsony srác vagyok, aki nem külsőre megyek de a lányok mind igen.. Próbálok nyitott lenni, de minden nap csak a csalódás a magány és a szenvedés jut, semmi más. Nincs egy ember aki elfogadna úgy olyan rossznak amilyen vagyok és szeretne, és tudom hogy nem is lesz... Ti akik hasonlóan vagytok ezt hogy élitek meg, egyedül minden féle támogatás nélkül? Én úgy vagyok vele hogy ha a 19-et is egyedül kell megélnem, akkor inkább nem élem meg.. Ennek semmi értelme, nem látom értelmét folytatni a szenvedést, semmibe nem vagyok jó, ami meg érdekelne hogy ne legyek egyedül az nem jöhet össze... Valaki még jár hasonló cipőbe, aki nem változik meg hanem önmaga akar maradni?

2019. aug. 27. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Én amúgy sosem értettem ezeket a "mai világ", "mai fiúk", illetve "mai lányok" kérdéseket...


Aminap pont azon gondolkoztam, hogy egy időben őszintén megvallva nagyon zavartak és idegesítettek ezek a kérdések, aztán rájöttem, hogy tök felesleges ezen rágódni...


Egyébként a kérdés már csak az, hogy neked, ha nem a "mai lányok" jönnek be a "mai világban", akkor milyenek?


60-70 év körüli hölgyek?... Esetleg az 50-es évekből Marilyn Monroe?... Vagy a középkori apácák?...


De amúgy tényleg nem értem...


Viszont, hogy ne csak "OFF"-oljak (vagy legalábbis ne csak annak tűnjön a válaszom)...


Én konkrétan azt ajánlom, kérdező (és mások...), hogy először rendezzétek magatokban a "dolgokat".


Nem csesztetésből írom, hanem személyes tapasztalatból.


Ha "önmagad akarsz maradni" persze az is járható út, de nem fog semmi sem változni. Pikk-pakk nem fognak eltűnni a "mai lányok"... (miért is kellene "eltűniük"?)


Csak gondolj bele... Mégis mitől biztos, hogy pont velük van a probléma?


"akkora a melle mint a fél feje, pózolnak, szépitkeznek"


Ki nem pózol, hogyha fényképezik? Vagy legalábbis ki nem áll be? (nem úgy...)...


Miért baj, ha szépítkezik? Legyen egy bibircsókos boszorkány?...


És 18 évesként mégis miért tehetne arról, hogy "akkora a melle, mint a fél feje"? Ez neked miért fáj?


Kétlem, hogy 18 évesen (vagy fiatalabban) már plasztikáztatta volna magát...


Pl.


Szóval, amit írtam... Az a lényeg.


(És ezt férfiként írtam!)

2019. aug. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Csicuki ***** válasza:
77%
Tudod lehet ha nem döntenéd el hogy nem lesz senkit az sokat dob rajta. Lessz olyan aki elfogad de az nen hullik az öledbe.
2019. aug. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért rossz mert ha nagy is a melle, azt ő megmutatja, a legtöbb akit látok ezt teszi, és az ilyen aki mutogatja magát mindenkinek, személy szerint nem kéne, mert én egy visszafogott lányt keresnék magam mellé, aki aranyos félénk és kitart mellettem, nem pedig arra pazarolja az idejét hogy a napi insta poszt a smink és a félhiányos öltözék fent legyen. én jobb szeretnék egy full komoly kapcsolatot, ahol hülyéskedhetünk elfogadjuk egymást és hűségesek vagyunk egymáshoz jóba rosszba, Együtt. Tudom a mai világnak ez furcsa, főleg hogy 18 évesen mondom ezt.. Aki meg visszahúzódó az is inkább a kisherceg fiukat keresi, nem pedig az ilyet mint én.
2019. aug. 27. 20:16
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Minden hozzáállás kérdése,az elsőnek pedig nagyon igaza van.
2019. aug. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
51%
Jaj ne az interneten keresd! Az internet egy torz tükör a világról.
2019. aug. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5ös az a gond hogy én nekem semmi tapasztalatom élőbe, itt errefelé csak a sok külsőre láthatóan ribisen öltöző lányt látni amúgy is, én magántanuló voltam kiskoromba se birtam a sok embert, igy nem volt szinte semmi emberi kapcsolatom élőbe, főleg nem ismerkedés :/ itt neten annyi lenne a tervem hogy megismerek valakit aki elfogad, utána mennék élőbe :)
2019. aug. 27. 22:08
 7/8 anonim válasza:
50%

Teljesen megértem, hogy mire gondolsz. Abban nagyon igazad van, hogy a fiatalabb generációnak (tisztelet a kivételnek) nagyon fontos az internet, a képek, az insta, a facebook hogy ki mit gondol róla, és majdnemhogy csak a külsejükkel törődnek. Én sem vagyok sokkal idősebb, 22 éves vagyok, és elkeserítőnek tartom, hogy minden az internet körül forog.

Én azt tanácsolom neked, hogy ne neten ismerkedj, hanem mozdulj ki, a barátaiddal és az ő barátaival: menjetek el moziba, enni, inni stb. Akár majd munkahelyen is megismerhetsz valakit, vagy a munkatársaidon keresztül. Nagyon fiatal vagy, és rossz ezt olvasni, hogy inkább meg se éled.. és ez senkinek nem tűnt fel hogy ezt írtad.. mindegy

Hogy érted hogy rossz vagy? Miért vagy rossz?

Nem vagy elkésve semmivel, főleg fiúként nem, bőven ráérsz még ismerkedni, és fogsz is tudni, csak önbizalom kell. Én már értékesebbnek tartalak mint az ilyen korú fiatalok nagy részét (akiket eddig én megismertem pl munkám során), mert látod azt, hogy mennyire mindenkinek csak a külsőségek a fontosak, és nem a belső értékek, szomorú de ez van.


Én sokszor azon agyalok, hogy ha már most ez van, akkor a gyerekeimnek milyen társak között kell felnőie? Mert szerintem ez egyre rosszabb lesz. Sokan csak a mennyiségre mennek, nem a minőségre


Tisztelet a kivételnek, nem akarok általánosítani, csak én is hasonlóan látom.

2019. szept. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7es, barátaim és munkatársaim se voltak sose, ebből látszik is az hogy élettelen vagyok, sose tudtam meglenni emberek közt. Élőbe nem menne az hogy egy idegenhez hozzá szóljak, neten pedig pont tudnám csekkolni a profilját meg ilyenek hogy mire számítsak, mivel jót nem tudok mondani és általában a rosszakat előre elmondom ebből kiderül ki az aki Tényleg elfogad és akivel érdemes tovább beszélni. Nem hiszem hogy lesz ebből valami, úgy látszik megint jó voltam szórakozásra.. Az a része meg hogy nem élem meg, egyszerűen nem akarom megélni a 19-et, lassan megint itt a január, én meg megibt itt egyedül, kussba ülök itthon... Nem várom el hogy megértsen valaki, nem tudok jól magyarázni...
2019. szept. 20. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!