Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem vagyok szép esélyem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok szép esélyem sincs egy normális párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Eddig 2 ember próbálkozott nálam, nem a külsejükkel volt gond, hanem a személyiségükkel. Csak egy átlagos srácra vágyok, normális személyiséggel, de az ilyenek messzire elkerülnek. Tudnátok tippet adni, hogy min kellene változtatnom, hogy ,,megtaláljanak"?
2019. szept. 1. 01:14
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Lányoknál a szépség mellett fontos dolog a vidám, nyitott természet is.
2019. szept. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%

Az a baj nálatok az a fontos hogy macsó srác legyen önbizalommal meg minden.. Én személy szerint szeretni akarok (oda vissza) hűségbe mindig együtt, mellé kisajátító szerű vagyok és féltékeny is mert nem akarnám elveszíteni azt aki szeret. A legtöbb lánynak ez máris hátrány. Akkor külsőre is legyen jó a srác, én 171 vagyok 80 kiló és elvileg nem nézek ki 18 nak. Ha nektek a külsőre és menőségre megy a játék, akkor ne csodálkozzatok ha nem találtok olyat aki szívből szeret. Nekem is vannak hibáim meg mindenkinek, de az életem értelme lenne egy lány akivel szeretjük egymást, persze ha egy macsó beképzelt srác lennék, gondolom szaladnának utánam, de inkább maradok önmagam.. Ahogy a lányok szokták mondani "Ameddig csak egy átlagos srác vagy, nem lesz barátnőd" Amivel mondjuk egyet is értek, de ameddig meg a lányok ribisen viselkednek, ne csodálkozzanak ha úgy is vannak kezelve. nagyon nagy tisztelet és szeretet az kivételes, elfogadó aranyos nem bunkózós lányoknak, ha egyszer találok egyet magam mellé el nem engedem a kezét az biztos :D

18f

2019. szept. 1. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

#2

A kérdező elmondta, hogy normális, áltagos srác kell neki, de mindegy.. :D

2019. szept. 1. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
2-es vagyok, tapasztalatom szerintem a normális, mindig mindenkinél más SAJNOS.. na meg aztán engem van aki le nyomorékoz, van aki szerint átlag helyes srác vagyok, van aki szerint szuper srác vagyok (persze az ilyen még csak véletlen sem pest közeli:D) szóval ja.. A mai világba hidd el nekem a normális átlag általába minimum egy BMW :D
2019. szept. 1. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Akinek a külső az elsődleges az nem hosszútávra tervez, csak valakit szeretne hogy legyen, aztán ha jön a jobb szépen eldobja. A lányok is ezt csinálják, tapasztalatból mondom.
2019. szept. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én sok sok csaj véleménye alapján helyes vagyok mégsem jött még össze egy sem úgyhogy.
2019. szept. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Legyél nyitott,életvidám, szerethető.
2019. szept. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nincs!
2019. szept. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
43%

Srácok, könnyebb ezt felhozni, a lányokat hibáztatni, mert nektek nem jött össze, igaz? :D

Én is utasítottam vissza már fiút, igen. De korántsem azért, mert nem volt anyagias, vagy kigyúrt, meg minden. Szimplán csak nagyon nyomulós volt, aztán meg neki állt feljebb. Annnyira szánalmas ez a viselkedés.

Amúgy meg melyik lány akarna olyan sráccal együtt lenni, aki csak fröcsögni tud a neméről?

2019. szept. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 October15 ***** válasza:
100%

Azok a megfejtések... :D

Mert ugye soha nem hallottunk még olyan csajról, hogy nem pattog non stop és nem ugrik mindenkinek a nyakába 2 sec után és mégis van pasija... áh ilyenek nem léteznek. XD


Ha van valaki aki érdekel beszélj vele, ha nincs akkor meg találd fel magad. :P De ezt a "megtaláljon" "észrevegyen" és társait hanyagold.

2019. szept. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!