Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt már olyan valakivel,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan valakivel, hogy szeretett volna szerelmes lenni?

Figyelt kérdés
Szóval annyira szeretnék szerelmes lenni, hogy már nem tudok mit kezdeni magammal. Mit tegyek? Légyszi segítsetek!
2019. jan. 27. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk mozdulj ki, keres társaságot, aki veled tud azonosulni! Légy nyitott a másik nemmel, kezdj el, akár itt ismerkedni! Végtelen lehetőségek vannak ki tárva eléd, csak élni kell a lehetőséggel!
2019. jan. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Itt semmikepp ne kezdj el ismerkedni!

1 hét alatt 3 pedofil faszi irt ramxd

De lehet h csak en vonzom oket :)

Persze ettol fuggetlenul lehetnek itt kedves, sracok/lanyok is :D

2019. jan. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is nagyon szeretek szerelmes lenni, éppen ezért elég sokat keresem. Nem mászok rá senkire, mert az eszem tudja hogy ez úgyse komoly. De nagyon szeretem magát az érzést. Ha nem kéne hozzá másik személy, állandóan csak szerelmes lennék szerintem :D

De mivel kell, ezért igyekszem minél több embert megismerni, így mindig új ismerősökre/barátokra teszek szert.

Persze a legnagyobb vágyam hogy találjak valakit aki komolyan érdekel, és ehhez viszonzást kapok, de addig megelégszem a fellángolással, mert már az is fel tud dobni egy bizonyos ideig 😊

16/L

2019. jan. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi, hogy írtatok, most már nem érzem azt, hogy ezzel az érzéssel is egyedül maradtam. Megpróbálom megfogadni a tanácsaitokat mindenképp #2 rám vagy 5en írtak, de itt nem szeretnék anonim emberekkel megismerkedni semmiképp

2019. jan. 28. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!