Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mindenki megtalálja a párját...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki megtalálja a párját ugye?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és már elegem van,hogy az osztályom nagy része folyton azzal henceg,hogy mit csinált a barátjával/barátnőjével.

Tudom,hogy valószínűleg nem ebben a korban fogom megtalálni életem párját,de már nagyon unom az egyedüllétet. Én is programokat akarok szervezni valakivel, fel akarom venni valaki pulcsiját, sétálnk menni stb.

Elmennék a haverokkal,de mindegyik a barátjával/barátnőjével van.

Unom már ezt. Valami tipp?


2019. szept. 17. 22:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

Mond meg nekik, hogy: kapjátok be gyíkok én leléptem



szard le őket

2019. szept. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Első jól beszél, töltsetek néki fivéreim
2019. szept. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Hát lehet túlzol, de ha nem, akkor örülj, hogy kimaradsz ilyen fiatalon a nemi betegségekből.
2019. szept. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Már mondtam néhányuknak,hogy idegesít amit leművelnek,de én lettem leugatva.
2019. szept. 17. 22:25
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
16 évesen minek ràgódsz még ilyeneken?
2019. szept. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
58%
Lassan 19 évesen nem volt még senkim. Pár embert ismerek a környezetemből, akik szintén így vannak. Semmit sem kell elsietni, igen, mindenkinek jönni fog. Nehogy beszaladj az első kapcsolatba, ami szembejön veled!
2019. szept. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
Nem mindenki, köztük én se fogom. De veled nincsen semmi baj, te úgyis meg fogod majd találni. De még fiatal vagy, ne ezen rágódj. Élj, sportolj, foglalkozz a hobbiddal.
2019. szept. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
28%

"Lassan 19 évesen nem volt még senkim. Nehogy beszaladj az első kapcsolatba, ami szembejön veled!"

Nagyon jó tanács, így még 30 évesen is szűz fog maradni a kérdező és várja majd a tökéletes nőt mint te.

2019. szept. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nem mindenki találja meg, van aki többször is megtalálja.
2019. szept. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%
8-as: persze, végülis erről szól, hogy ne siesse el a dolgokat, ugye? :) biztosan jobban megéri egy mérgező, érzelmileg nulla vagy esetleg bántalmazó kapcsolatba kerülni csak muszájból, hogy legyen valami aztán egy életre megutálni a dolgot.
2019. szept. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!