Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mindenki megtalálja a párját...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki megtalálja a párját ugye?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és már elegem van,hogy az osztályom nagy része folyton azzal henceg,hogy mit csinált a barátjával/barátnőjével.

Tudom,hogy valószínűleg nem ebben a korban fogom megtalálni életem párját,de már nagyon unom az egyedüllétet. Én is programokat akarok szervezni valakivel, fel akarom venni valaki pulcsiját, sétálnk menni stb.

Elmennék a haverokkal,de mindegyik a barátjával/barátnőjével van.

Unom már ezt. Valami tipp?


2019. szept. 17. 22:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
49%

Sehol nincs garantálva, hogy mindenki megtalálja a párját; valójában elég minimális rá az esély. Ha a neked szánt ember valahol Vietnámban lakik, még akkor se jöhetnétek össze, ha történetesen megismernétek egymást...

Az ilyen seggarcokat pedig kerüld el, akik beszólnak a szingliségedre, Kérdező. Majd 25-30 év múlva, amikor a valamikori boldog szerelmespárokból egymást maró-gyűlölő rossz házasok lesznek, neked pedig boldog, nyugis szingli életed lesz, te fogsz nevetni utoljára.

Szeles éjszakákon még azt is hallani véled majd, ahogy csikorgatják a fogaikat.

2019. szept. 18. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat!
2019. szept. 18. 06:30
 13/14 anonim ***** válasza:
74%
Ezzel én is így vagyok. 16/l
2019. szept. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
74%

Szerencsére nekem nincs suli barátok meg ilyesmi, de én is unom a magányt, főleg hogy a lányok max szórakoznak, nehéz az ismerkedés nekem, interneten próbálkozok, eddig hagytak már el mert nem tudnak elfogadni, úgy tűnik ez van megint, szóval marad a magány és az a "sírhatnékom van" kedv egész nap :) De erőltetni meg nem szabad mert az meg nem biztos hogy jó lesz...

18f

2019. szept. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!