Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit írjak a lánynak, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak a lánynak, ha kifogytam a témákból?

Figyelt kérdés
Pár napja beszélgetünk, de az baj, ha kérdezek tőle valamit tök normálisan válaszol, viszont magától nem hoz fel semmi új témát... Mondtam neki, hogy írja meg nyugodtan, ha nincs kedve ismerkedni és azt felelte, hogy van.
2019. szept. 21. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Hozzon fel ő témát.
2019. szept. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pont ez a baj, hogy ezt nem teszi. Pedig elvileg külsőre bejövök neki és még is így megnehezíti a dolgomat, csak nem akarok unalmasnak se tűnni a sok sablon kérdéssel. Sajnos közös hobbink nincs.
2019. szept. 21. 11:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs közös téma akkor ez már halott kapcsolat.
2019. szept. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
Ebböl nem lesz semmi. Ha nem hozz fel témát soha, az egy üzenet hogy nem érdekled mégha ellenkezöjét állítja is. Jól esik neki hogy írogatsz és valszinüleg tucat fiúval játssza el ezt.
2019. szept. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ez bonyolult, valamikor szar nem jut eszembe, utána meg azt nem tudom xy hogy tudok napi 13 órákat írkálni/ beszélni.
2019. szept. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!