Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit írjak arra, ha egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak arra, ha egy fiú azt írja hogy kedvellek?

Figyelt kérdés
Tudom hülye kérdés de válaszoljatoook
2019. szept. 22. 19:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
75%

Miért ilyen hülye minden korombeli, god damn..

Fordított esetbe én szarnám össze magam ha egy lány azt írná nekem hogy kedvel amúgy :D De ha nem kedvelem, elutasítom, (amire elég kevés az esély mert ha van aki engem elfogad és hűséges akkor biztos nem utasítanám el hanem inkább elhívnám:D) ha pedig aranyos, hűséges és elfogadó a leány akkor megmondom neki ha én is kedvelem. Nem pedig kiírom GYK-ra hogy valaki mondja meg nekem hogy kedvelem-e. Kedveled? Hűséges srác nem olyan hülye macsógyerek? El tudod vele képzelni együtt hogy foglalkozna veled és hűségbe melletted lenne és fordítva? Akkor írd vissza ha te is kedveled, ha annyira nem ismered akkor máshogy reagáld le, mond meg hogy érdekel. De ha magadtól erre képtelen vagy, akkor neked sem való kapcsolat, ahogy a korunbkeli (én mondjuk 18 vagyok) többségére ez ráillik, mindenki szórakozik, félvállról vesztek egy kapcsolatot, 2 barátnőm volt, és ti szidjátok a fiúkat, miközbe engem látszólag mind a 2 eddigi barátnőm kihasznált, a második se szia se pá hagyott itt. Nőjetek már fel egy kicsit pls... Tudjátok eldönteni hogy valaki érdekel, hűségesek tudtok-e lenni egymással vagy sem.. nem vagyok egy komoly vagy szuper srác, és nem az észt akarom osztani, de ezt egyszerűen olvasni is rossz hogy mindenki hoz egy rossz döntést, utána pedig sírtok, mint ahogy például a kis kiöltözős instagram lakó lányok teszik ki a testüket, aztán sírnak hogy ki vannak használva, de ezen miért csodálkozik ha ilyen a külseje és így viselkedik? Remélem ezt a példa is leesett és érthető volt. Más nem dönthet HELYETTED. Te látod hogy ő és te milyenek vagytok, te tudod hogy egymáshoz illetek-e, és TE csakis TE tudod hogy erre mi a jó válasz. Bár ha itt kérdezgeted, szerintem az a válasz jobb ha az lesz hogy "bocsi, erre én még nem állok készen"

18f, no offense. :)

2019. szept. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
2019. szept. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

11-es vagyok, utolsó akkor te most ezzel a muzsikával vesztegesd az időd pls :3

https://www.youtube.com/watch?v=HevFHRuLeTw

2019. szept. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!