Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Diszkóban miről tudtok beszéln...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Onyx123 kérdése:

Diszkóban miről tudtok beszélni egy lánnyal hogy felszedjétek?

Figyelt kérdés

Nemtom gáz-e ahogy csinálom de azzal kezdem mindig hogy bemutatkozom, aztán hova jár suliba,milyen ott stb..

más nem jut eszembe és elcseszem mindig ,tanácsok?


2019. szept. 23. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát az jó hogy bemutatkozol ,mert az alap. De szerintem ne a suli legyen az első amit megkérdezel . Szerintem inkább az legyen,hogy,tetszik-e neki a zene ,meg milyen zenéket szeret ,vagy mi a neve,vagy lenne e kedve veled táncolni
2019. szept. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És ha igy folytatom ezt mondja

-Mi a kedvenc zenéd?

Mondja a techno

-és mondom hogy azon belül milyen

Elmondja milyen

Utána?

2019. szept. 23. 15:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát válaszolsz neki hogy azt én is szeretem vagy elmondod neki hogy te milyen félét szeretsz. És elkezdesz beszélgetni vele.

Légy kreatív!

2019. szept. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Diszkóban nem beszélgetni szoktak, hanem itatni a lányt...
2019. szept. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
További válaszokat is megköszönném :)
2019. szept. 26. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!