Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy diszkóban hogy közelitsek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy diszkóban hogy közelitsek meg egy lányt aki mellett ott van még legalább 2-3 barátnője is?

Figyelt kérdés
Nem életem párját keresem ott, de ha meglátok egy szép lányt nem csak én hanem sokan mások is pl. odamennek mögéjük, és elkezdenek táncolni együtt... Viszont én egy picit gátlásossá válok ha a barátnőivel van a kiszemelt...
2017. nov. 11. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ne spécizz ki egy csajt, ha magához a bandához mész oda, hogy sziasztok lányok és megy a tánci-tánci, hidd el, hogy elillan a gátlásosság. Kezeld őket egyetlen emberként, majd mikor már ott vagy, nyilván nem tudsz egyszerre mind a néggyel táncolni csak eggyel, maximum kettővel, így a kiszemeltet már forgarhatod is.


Úgysem ismernek, fingjuk sincs ki vagy, mit veszíthetsz? Ha igent mond, minimumegy italka árát ha úr vagy. Ha pedig lepattint, megspóróltál magadnak egy sört :D

2017. nov. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
0%
Diszkóba bulizni megy az ember, nem csajozni. Szerintem ne csesztesd őket, hagy bulizzanak ők is.
2017. nov. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!