Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 16 éves vagyok,9-edikes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves vagyok,9-edikes vagyok. Kb. az osztályból mindenkinek volt/van már pasija, csak nekem nem. Mellesleg sokszor történnek velem megalázó dolgok. Miért van ez így? Kaphatnék tanácsokat azoktól, akik ilyen helyzetbe voltak/vannak, mint én?

Figyelt kérdés

Nem vagyok kifejezetten csúnya, olyan átlagosnak mondanám magam. Alacsony vagyok, 150 cm és 49,5 kg. Nem sminkelem magam, de divatosan öltözködöm. A hajam a hátam közepéig ér, mindig felkötöm.


Nem vagyok beképzelt, de van az osztályomba nálam csúnyább lány is, akinek van pasija.


Utoljára belém óvodába volt szerelmes egy fiú. Se általános iskolába, se gimibe (igaz, még csak alig egy hónapja járok gimibe) nem volt belém szerelmes soha senki.


Soha nem mondta még nekem egy fiú se az öcsémen meg pár rokonon kívül, hogy szép vagyok.


Mint már a címben is említettem, történnek velem ezzel kapcsolatban megaázó dolgok.


Pl.:

Hétfőn az egyik osztálytársammal mentünk a buszmegállóba. Ott állt a buszmegállóba egy 3 fős baráti társaság. Odament az egyik fiú az osztálytársamhoz megkérdezni, hogy mi a neve, mert a haverja tudni akarja. Azt is mondta az a fiú, hogy a barátja váltani akar vele pár mobdatot meg ilyenek. Mondta az osztálytársam, hogy neki van barátja. Erre mondta neki a fiú, hogy az osztálytársam barátja úgyse fogja megtudni, hogy beszéltek, meg a kislány (azaz én) úgyse mondom el neki. Engem szinte észre se vettek. Olyan megaázó volt.


Amúgy sok osztáytársam mesél ilyen vagy ehhez hasonló történeteket.


Én tőlem meg még az időt se kérdenék meg.


Ez olyan rosszul esik..........



2019. szept. 26. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
11%
16 évesen hogyan hogy 9.-es vagy? Buktál?
2019. szept. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
Szia. Nem tudom nem ismerlek, de ha külsőre mész és a külsőd alapján próbálod hibáztatni magad (úgy vettem észre) akkor ez igy nem jó.. Sulikba pedig a korunkbeliek csak külsőre mennek, amiből igazi szerelem nem lehet.. Amit el tudok képzelni, és ritka is, hogy komolyabban gondolkodsz nem pedig csak ágyra mennél, nem vagy kihasználható és e miatt nem érdekled a fiukat talán.. maradj önmagad, nem kell divatosan öltözni mert azzal csak megtévesztesz másokat és a külsőd fogja érdekelni őket max, és ne hidd rossznak magad.
2019. szept. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
2-es vagyok, első nem ez volt a kérdés lényege :D
2019. szept. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
2. vagyok, ha ronda ha nem, nem ő tehet róla, ahogy arról sem hogy a sok gennyes mocskos ember ennyire a külsőre megy. jobb is hogy őt eddig megkímélte az élet az olyanoktól!
2019. szept. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

18 vagyok, lány, normal testalkattal, csinosan öltözködom még sincs barátom :D nem jarok tarsadágba és csendes vagyok.

Szóval járj tarsaságba, tinderezz..stb akkor majd lesz barátod.

2019. szept. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
2-es vagyok, egyik idiótára se hallgass... Az utolsóéhoz még annyit hogy a tindert felejtsétek el, max dugópajtit találtok..
2019. szept. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Jönni fog majd biztos valaki aki szeret és elfogad olyannak amilyen vagy.

Kár ezen rágódni. Lehet fel is figyeltek már rád az iskolában csak te éppen mással voltál elfoglalva.

Külsőre pedig mindenki tökéletes, ahogy van. Egy csodálatos dolog, hogy mindenki máshogy néz ki, és mindenki a saját maga módján gyönyörű 🙂.

Soha ne add fel, hidd el jönni fog az a srác akit egy pillantásoddal leveszel a lábáról! 😉

2019. szept. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
93%
16 éves az még nagyon fiatal. Ne aggódj nem maradsz le semmiről. Én jelenleg 22 éves vagyok 19 évesen volt először barátom (és elmondom neked,hogy hivatásos modell vagyok ;) És sajnos azt is elmondom neked hogy 16 évesen ha szerelmes leszel az nem fog örökké tartani nekem 19 évesen nem tartott örökké. Ne siesd el, úgy vagy jó ahogy vagy, a szüzességed meg tartsd meg annak aki meg is érdemli. Azért mert mások buták az osztályodban és ők menőn pasiznak és mire az korosztályom lesznek a te mostani barátaid ki lesznek égve. (Szexuálisan, és ez a fejükre is kifog ütni.) Tanulj, élvezed az életet,sportolj fedezd fel mi érdekel és foglalkozz avval. Mert sajnos ezek a mostani barátságok elmondom neked 90% hogy nem maradnak meg. Te legyél az a lány aki majd az osztálytalálkozón sikeres,magabiztos,gyönyörű és reméljük egy komoly partnerrel az oldalán jelenik meg,nem pedig még mindig a Tindert nyomja,hogy szeretve érezze magát. (Egy éjszakára)
2019. szept. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!