Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Osztálykarácsony lesz, és...

Osztálykarácsony lesz, és mindenkinek kellett húzni egy nevet az osztályból, hogy kit ajándékozzon meg. Mi legyen?

Figyelt kérdés
Én az osztály "szépfiúját" húztam, aki szerelmes belém, de én viszont ezt nem viszonzom, mert van már fiúbarátom. Szerintetek mégis mit vegyek neki?

2016. nov. 27. 14:09
 1/3 anonim válasza:
100%
rendes csokit nem kell szívecskékkel átkötni. egy rakat csoki meg egy mikulás zacskó és kész...
2016. nov. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%

Cseréld el valakivel. Ha ő a szépfiú biztos van egy rakás lány aki halálosan szerelmes belé és szívesen cserélne.

Ha nem akarsz cserélni, akkor valami személytelen sablon ajándékot pl. karácsony mintás bögre bele egy csomó csoki, mogyoró, mandarin, narancs, ropi stb.

2016. nov. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
67%
Cseréld el, ha nem tudod elcserélni, akor valami egyszerű tárgyat meg egy szimpla csokit. Pl: szerintem, ha iskolába jártok akkor én a helyedben vennék neki egy szép , de mégis egyszerű gyertatartót meg egy csokit. A csokit jóízűen megeszi a gyertyatartó meg szépnek szép, de lófaszra se fogja tudni használni, szóval csak látszat örömöt fog kelteni, a többiek meg úgyis csak annyit néznek az ajándékon hogy de szép, azt nemlássák benne hogy faszra se jó, mármint egy iskolásnak .
2016. dec. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!