Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van e értelme buliba mennem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van e értelme buliba mennem remélhetek bármi sikert lányoknál ha amúgy alapjáraton visszahúzódó srác vagyok?

Figyelt kérdés

Sokat kockultam és elhanyagoltam a társasági életet teljesen, de rájöttem hogy ez így nem lesz jó, viszont a tény az hogy ebböl következöen visszahúzódó vagyok nehezen ismerkedem és nem vagyok beszédes és alapból is kifejezetten magamnak való vagyok. Külsöre átlagos vagy picit átlagon felüli vagyok meg elég gazdag családból származom de személyiségem ilyen nehéz eset.

A kocka haverjaim nem akarnak menni bulizni, az egyetlen aki jönne meg azt nem engedi a csaja mert nagyon féltékeny.


Akárhogy is így nem marad más minthogy egyedül menjek és nem lesz egyetlen ismerösöm se, de még sosem voltam nem tudom mire számítsak föleg hogy nem oldódok könnyen fel.

Lehet hogy nem a legjobb ötlet, de itthon ülve biztos nem lesz soha semmi sikerem, inkább vállalom az újdonság kényelmetlenségét.

Internetes ismerkedésnek nem vagyok híve mert nekem nagyon fontos a külsö és azt a képek nem adják úgy át mint amit élöben látok, szóval az nem játszik.


Szóval mi a véleményetek ostoba ötlet,nagyon fogok szivni, vagy ha megyek is mit kellene tennem hogy legalább jól érezzem magam stb?



2019. szept. 26. 18:23
 1/4 kargor ***** válasza:

Hello!

Szerintem nem a buli lessz a te helyed, oda inkább más személyiségű lányok járnak.

Ismerkedj inkább parkban utcán, meg állókban stb…

Ha buliban ismerkednél kisseb eséllyel találnál hasonló érdeklődési körű lányokat.

Nincs valami hobbid?

2019. szept. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Milyen személyiségü lányok járnak bulikra?

Annyira nem feltétlenül a személyiség érdekel hanem a külsö de igaz persze ha nem értünk szót akkor mit sem érek vele.

Igen de parkkal megállóval az a problémám hogy nem ismerkedni vannak ott és aggódom hogy közeledésem zavaró lenne.


A számítógéphez kapcsolható dolgokon kivül nincs semmi hobbim, nem tudom mennyire gáz.

2019. szept. 26. 20:36
 3/4 kargor ***** válasza:

Hello!

Vadabb lányok járnak inkább bulikba(általában).

Elég sok jó csaj jár, de nem biztos, hogy hosszú kapcsolatot akarnak!

Az miatt ne agódj, hogy zavaró lenne (annyi hogy nem kell nyomulni csak érdeklődni, szeretik a lányok ha valaki érdeklődik iránta(általában)).

Anyira gáz amenyire gondolod és amilyen mélyen benne vagy.

Én nem mondanám gáznak, hiszen nagyok sok fiatal játszik gépezik úgy, hogy a "menők"-höz tartoznak!

Ehez anyit, hogy nem kell túlzásba vinni, tehát kell egy határ pl.: idő korlát magadnak

2019. szept. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Saját bevallásod szerint külsőre átlagon felüli vagy, gazdag családból származol, és neked a lányoknál a külső számít... Gratulálok, menj csak bulizni, az ottani csajok valók neked, nem a normális lányok.

Ha a személyiséged kocka és meg se mersz nyikkanni, akkor dögunalmas vagy, s senkit nem fog hosszútávon érdekelni, hogy jól nézel ki, meg mennyi pénzed van, csak az aranyásókat. Inkább magadon dolgozz.

2022. máj. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!