Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme várnom? Cselekdjek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme várnom? Cselekdjek? Hagyjam?

Figyelt kérdés

Van egy fiú..2 évvel idősebb nálam, nincs senkije.. Pár napja ismerem de nagyon szimpatikus.. Sokszor láttam hogy engem néz meg fiú barátaim is mondták hogy engem "bámult".. Viszont nem valószínű hogy fogunk találkozni. Nem lakik távol de messzebb tanul. Fb-n visszajelölt.. Írni nem igazán merek neki de ha mégis...mit?

"szia:) nem tudom hogy mit de írni akartam neked :D"

Őszintén nemtudom elengedjem e vagy sem.. Csak tetszik, mégis a sírtam az utolsó nap mikor láttam.. és csak rá gondolok azóta.. Teljesen tanácstalan vagyok..



2019. júl. 12. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Írd meg neki, hogy szívesen megnéznél egy filmet moziban, aztán csak veszi a lapot és elvisz
2019. júl. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Van egy mondás:

"Jobb megtenni és megbánni, mint, hogy azt bánd, hogy meg sem próbáltad"

Szerintem ezzel mindent elmondtam.

2019. júl. 13. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2-es 👌👍


Nem rossz amit kérdésedben irtál.

Egyedi😊

Nekem tetszene👍

2019. júl. 13. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Durkógyerek válasza:

És mi történt?

Érdekelne a végeredmény ....

2019. júl. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Óvoda
2019. okt. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!