Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van e értelme az életemnek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van e értelme az életemnek?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok.Sportolni járok.Komolyul ki vagyok edzve,de önbizalmam semmi.Még nem volt barátnőm.Szerintem csúnya vagyok úgy nézek ki mint egy majom.Egy csaj volt eddig akinek tetszettem,de annyira hülye voltam,hogy nem vettem a bátorságot,hogy közelednek felé.Szerintem ilyen tempóban sose lesz barátnőm.Mindíg a legszebb lányok tetszenek,akiknek persze,hogy én nem.Minek cseszett így ki velem az élet,nem tudom.Egyedül fogok megro....Érzem,ahogy,a maradék emberség is távozik belőlem.Egy lànyhoz sem merek hozzászólni.Az osztálytársaim kiölték belőlem az önbizalmat.Ezért edzek olyan keményen,hogy legalább a testem legyen szép,de ahogy látom semmit nem ér a test azok szemében,akik tetszenek.Jelenleg biztos vagyok benne,hogy soha nem lesz senkim.Tudom milyen fiúk tetszenek a lányoknak,és elhibetitek egy ilyen baromarrccvú,mint én,nem.Ez a legőszintébb dolog,amit valaha mondtam.Úgy érzem egy ember nélkül,akit igazán szeretnék,nincs értelme az életemnek.Mondom nekem csak azok a lányok tetszenek,akik feltétlenül minden fiúnak tetszenek,akik nyilván vonzóbbak nálam.Bármit megadnék,hogy csak egyedül nekem legyen ilyen ízlésem.Remémytelen vagyok.Tudom mindenki mondja ,hogy a belső a fontos.De én belűl is sötét vagyok.Rossz ember vagyok,aki egy lánynak sem kívánok.Valyon van valami amit tehetnék az emberekért?Van olyan dolog,amivel kompenzálni tudnám ez a fogyatékosságom? Úgy érzem ha ránéz egy lány rögtön gyűlöl már csak a kinézetem miatt.De amint mondtam sötét vagyok és egyre rosszabb lesz,minél tovább húzódik az egyedüllét.Van családom,nagyon szeretnek.Énis őket,de mégis előre látom,hogy mi fog történni.Soha nem járok szórakozóhelyekre.Csak templomba,moziba és edzeni járok.Nem vagyok gazdag sem,hogy azért nehogy legyen egy kis önbizalmam.Csodálatos egy teremtés vagyok,bár ne születtem volna.Úgy legalább nem kerülnék a pokolba.Nagyon egyedül érzem magam.Tudom vannak nálam rosszabb helyzetben,de én mimdíg azzal áltattam magam,hogy különleges vagyok,míg le nem tört a szomorú igazság,hogy sem gazdag,sem szép,sem okos nem vagyok.Az egyetlen jó tulajdonsága ságom,hogy jobb a testem formában mint az átlag,de ez sem segít.Volt mær valaki így? Szerintem.Ni csenek nagyon káros szenvedélyek az életemben,de azért van pár rossz dolog.Én nem fogok olyan lánnyal élni,aki nem tetszik külsőleg,inkább egyedül fogok élni.Nagy vallásban nevelkedtem,szóval nem vagyok egy vicces partiarc,amit szeretnek a lányok.Semmi esélyem a normális életre,semmi.
2018. febr. 23. 23:58
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Na most elsosorban szerintem beszelj egy pszichologussal...

Aztan vedd figyelembe azt,hogy leirtad hogy ugy nezel ki mint egy majom,utana jott az hogy nem akarsz olyan lannyal lenni aki nemtetszik...

Na most ha tenyleg olyan csunya es vagy nem akarsz csunya lannyal lenni akkor hogy varod el egy lanytol hogy csunya fiuval legyen.?

2018. febr. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember nem különlegesen szép, nem roppant gazdag és nem is Nobel-díjas... Mégis elvan. Az igényszintdet meg valószínűleg lejjebb kell adni. Minden lánynak van puncija, nem csak a topmodelleknek... :)
2018. febr. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Menj el szakemberhez,ne itt sírjon a szád.

Ha ennyire utálod magad,a büdös életben nem lesz senkit.Először magadat kell elfogadni,utána nyiss mások felé.

Ilyen hozzáállással nem fog menni.Adj lejebb,nagyon sok olyan szép lány van,aki nem tetszik mindenkinek,mégis gyönyörű.

2018. febr. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Látod, éppen ez az,hogy tudom,hogy nem lesz olyan,akinek bejövök,másképp nem érdekelne a kinézetem:)Nem várok én el semmit sem.
2018. febr. 24. 15:25
 5/8 A kérdező kommentje:
Engem nem csak a szex érdekel,ha arra gondolsz,kedves második.Jó persze az is fontos,de akkor keresnék pár prostit,vagy ilyenek,ha csak az érdekelne.
2018. febr. 24. 15:28
 6/8 A kérdező kommentje:
Soha,soha, soha nem mondanám egy lányra,hogy nem szép,de nem tehetek arról,hogy nem tudok úgy gondolni rá,mint akivel leélhetném rövíd életem.Minden lány szép a maga módján és szeretni nem csak a külső miatt lehet,de mivel egy lánnyal sem állok szóba,arra sincs lehetőségem,hogy megismerjek valakit egyáltalán.És amúgy is bűnösnek érzem magam,amikor rosszra gondolok,de sajnos én ez vagyok,ezt el tudom fogadni,és nem küzdök ellene.Itt nem másban van a hiba csak bennem,de ez soha nem fog változni.Szoval nem is terhellek titeket továb a hülyeségeimmel,de azért írtam,hogy ha van valaki így, ne legyen egyedül.Szakember mindíg azt mondja nekem,hogy ez tök normális,mindenkivel megesik,menjek haza tévézni.Magasról tesz arra,hogy mit mondok,amíg az eredményeim a tanulás terén kiválók.Azt mondja majd eljön az idő,de már csak azért is hasznos volt,hogy írtam,hogy majd elmondhassam vagy 20 év múlva,hogy igazam volt.
2018. febr. 24. 15:41
 7/8 A kérdező kommentje:
Miindenkitől elnézést kérek a helyesírásomért,meg minden.De ilyen helyzetben már nem sok minden érdekel.
2018. febr. 24. 15:43
 8/8 anonim ***** válasza:
nincs
2018. febr. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!